MagazínEmpora Hotels

Voľný čas

Relaxujte a športujte, uvoľnite sa a zabavte sa...
Plávajte a relaxujte v AQUA & KIDS´ & SAUNA Paradise, doprajte si rozmanité procedúry v SPA a BEAUTY Paradise, oddýchnite si v jedinečnom saunovom raji SAUNA Paradise s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu.

Čistá príroda v okolí hotela ponúka návštevníkom unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok.  Na jar, v lete a na jeseň čakajú na mladých i skôr narodených turistické chodníky, cyklotrasy či adrenalínové športy. Belá, najčistejšia rieka na Slovensku,  láka vodákov a ponúka ako jediná na našom území rafting na divokej vode. V zime, keď snehové vločky ako ľahučká perina pokryjú zem aj stromy, nájdete v okolí hotela prvotriedne bežecké trate a v tesnej blízkosti vás privíta lyžiarske stredisko SKI Podbanské. Vďaka menej náročným svahom sú tu ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj. Príďte a zažite romantiku, ktorá vám rozbúcha srdce.

Po celodennej túre či inom športovom vyžití sa potrebujete uvoľniť a zabaviť. Grand hotel Permon**** disponuje novou kolkárňou i vonkajšími tenisovými kurtami. Môžete si zahrať biliard a šípky, čaká na Vás moderne vybavené  fitness centrum. Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, rozmanitými kúpeľmi a zábalmi. A čo poviete na plávanie v hotelovom bazéne s dĺžkou 25 m so zrkadlovým odrazom Kriváňa na hladine? Magický zážitok, presvedčte sa sami...

Aktivity vo voľnom čase:

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov