MagazínEmpora Hotels

Oznamy

Milí hostia,
s radosťou Vás informujeme, že
objekty v rámci Podbanské Resort sú OTVORENÉ

Otvorený je aj Grand hotel Permon**** vrátane wellness komplexu. Hosťom zatiaľ nebude k dispozícii Nočný bar ani animačný program. 

V hoteloch sú hosťom k dispozícii služby s ohľadom na kapacitné obmedzenia a platné pokyny v súlade s aktuálnymi opatreniami ÚVZ SR.

Zmena ponuky služieb vyhradená (v závislosti od aktuálne platnej COVID mapy).
Aktuálnu ponuku akciových pobytov nájdete na našej web stránke. Sme Vám radi k dispozícii na rezervačných oddeleniach: rezervacie@hotelpermon.sk,  rezervacie@hotelpieris.sk


Neubytovaným hosťom je vstup do hotela a objektov zakázaný. 
Výnimkou neubytovaní hostia s platnou permanentkou/darčekovým poukazom na vstup do wellness komplexu Permon´s Paradise po predložení platného potvrdenia o negatívnom teste (antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 24 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín). Vstup s permanentkou je možný len po predchádzajúcej telefonickej rezervácii na balneorecepcii na tel. č. 052/4710 826 (platí do odvolania). Predĺženie platnosti permanentky je možné po telefonickej dohode vopred na tel. č. 0902 381 753.
Vstup do wellness komplexu pre neubytovaných hostí je možné zakúpiť si len v dňoch od pondelka do štvrtka v trvaní na 3 hodiny (platí do 30.6.2021) po predložení platného potvrdenia o negatívnom teste (antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 24 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín). Od 1.7.2021 nebude možné zakúpiť si vstupy do AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise pre neubytovaných hostí.
Vstupy do wellness komplexu budú regulované s ohľadom na kapacitné obmedzenia v zmysle opatrení a pokynov ÚVZ SR. 

Neubytovaným hosťom je k dispozícii reštaurácia „Koliba Permoník“ s terasou alebo vonkajšia terasa reštaurácie hotela Pieris*** s ponukou lahodného menu a nápojov.

Tešíme sa na Vás.

Kolektív Podbanské Resort 


Dôležité upozornenie:
Každá osoba využívajúca služby sa musí preukázať potvrdením o negatívnom výsledku testu na ochorenie COVID-19 v zmysle nariadenia aktuálne platnej Vyhlášky ÚVZ SR: Potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 24 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín; táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov. 

V prípade, že sa uvádza podmienka negatívneho výsledku testu na ochorenie COVID-19, je ho možné nahradiť potvrdeniami o nasledovných skutočnostiach:
a) osoba bola zaočkovaná druhou dávkou mRNA vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 14 dní,
b) osoba bola zaočkovaná prvou dávkou vektorovej vakcíny proti ochoreniu COVID-19 a od tejto udalosti uplynulo viac ako 4 týždne,
c) osoba je viac ako 14 dní po 1. dávke očkovania proti ochoreniu COVID-19 (mRNA alebo vektorovou vakcínou), ak bola prvá dávka očkovania podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19,
d) osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami,
e) ide o osobu do 10 rokov veku.

Prevádzkovateľ zariadenia je oprávnený požadovať od osoby vstupujúcej do vnútorných alebo vonkajších priestorov prevádzky predloženie príslušného dokladu, ktorý preukazuje niektorú zo skutočností podľa odseku 1; do tohto dokladu je prevádzkovateľ zariadenia oprávnený nahliadnuť.
 

--------------------------------------------------------------Spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. zaviedla všetky potrebné opatrenia pre Vašu bezpečnosť.
Prosíme Vás o zhovievavosť, toleranciu a akceptovanie pokynov, keďže prioritou nás všetkých je ochrana zdravia. 

Grand hotel Permon**** a hotel Pieris*** je partnerom spoločnosti ECOLAB, lídra v oblasti profesionálneho čistenia,
upratovania a dezinfekcie. Používame produkty určené pre zdravotníctvo, čím dosahujeme nadštandardnú dezinfekciu
našich priestorov a povrchov.

 

Grand hotel Permon, s.r.o. prijal zvýšené hygienické preventívne opatrenia a kladie zvýšený dôraz na dodržiavanie prevádzkovej hygieny všetkých priestorov prevádzky v zmysle zavedených prevádzkových poriadkov a dodržiavanie dôkladného sanitačného režimu so zaradením preventívnej dezinfekcie exponovaných povrchov.
 

--------------------------------------------------------------

INFORMÁCIA: Vzhľadom k výskytu snahy niektorých cestovných kancelárií/agentúr požadovať doplatok za pobyt 50 EUR od spotrebiteľov z dôvodu príplatku na dezinfekciu zariadení,
Grand hotel Permon, s.r.o. týmto informuje hostí, že hotelové zariadenia spoločnosti v rámci rezervácie pobytu nepožadujú príplatok za vykonávanie epidemiologických opatrení v rámci mimoriadnej situácie v súvislosti s COVID-19. V prípade, že sa stretnete s podobným prípadom, prosíme Vás o zaslanie informácie, ktorú postúpime príslušnej ŠOI ako podnet na konanie.


---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------

Vážení hostia, dovoľujeme si Vás informovať
Prosíme o pochopenie:

Od 1.6. do 4.6.2021 (vrátane, do 15:00 hod.) bude Wellness bar, kolkáreň a fitness centrum z technických príčin zatvorené. 

Vonkajšia vírivka v SAUNA Paradise je v prípade nepriaznivého počasia a v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretá.
Ochladzovací bazén v SAUNA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretý.
Tobogán v AQUA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických dôvodov uzavretý.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov