MagazínEmpora Hotels

Oznamy

Milí hostia,

je pre nás potešením informovať Vás, že od štvrtka 13.5.2021 sprístupňujeme v Podbanské Resort nasledovné služby (*):

• dependance Pinius, kde môžete využiť špeciálny pobyt „REŠTART v PINIUSE“  za výhodnú cenu (ubytovanie s raňajkami a vstupom na bazén), 
• dependance Permoník, kde je v ponuke výhodný pobyt „REŠTART v PERMONÍKU“ za akciovú cenu (ubytovanie s raňajkami a vstupom na bazén),
• Koliba Permoník – predaj občerstvenia cez okienko, k dispozícii budú vonkajšie terasy,
• hotel Pieris*** – s ponukou akciového pobytu „REŠTART v PIERISE“ . K dispozícii bude vonkajšia bylinková terasa a Café Pieris s ponukou nápojov „so sebou“ a na terase.
• požičovňa horských bicyklov a e-bikov (parkovisko pri Grand hoteli Permon****) – otvorená od 13.5.2021. 

Sme Vám radi k dispozícii na rezervačnom oddelení: rezervacie@hotelpieris.sk
* Ponuka pobytov "REŠTART" platí do 31.5.2021, príp. do odvolania. Kapacita izieb je limitovaná. Zmena ponuky vyhradená. Všetky služby budú poskytované v súlade s aktuálnymi opatreniami ÚVZ SR.

Ubytovaným hosťom v dependance Permoník a Pinius a v hoteli Pieris*** bude k dispozícii: 
- bazén v Grand hoteli Permon**** - 1x vstup na 50 min. (limitovaný počet osôb v 1 čase, v súlade s aktuálnymi opatreniami ÚVZ SR). Ubytovaní hostia v hoteli Pieris*** majú v rámci pobytu navyše aj 1x vstup na bazén v Pierise (50 min.). Sauny a vírivka nebudú k dispozícii. Vstup do bazénov je jednorazový a je ho možné využiť 1x za pobyt na max. 50 min.  Čas vstupu je potrebné si vopred rezervovať na hotelovej recepcii (v rámci dostupnosti, počas prevádzkových hodín).
- ponuka originálnych thajských masáží s atraktívnou 20% zľavou

Neubytovaným hosťom je vstup do hotela a objektov zakázaný

Uvedená ponuka služieb je momentálne obmedzená, ale veríme, že ju budeme môcť čoskoro rozšíriť.
Otvorenie Grand hotela Permon**** a celého wellness komplexu Permon´s Paradise závisí od aktuálnych opatrení a pokynov Úradu verejného zdravotníctva SR. 

Aktuálne sú v ponuke pobyty pre tých, ktorí hľadajú príjemné miesto na relax či aktívny oddych v prírode a radi by zmenili domáci stereotyp. Ak pre Vás teraz nie je cieľom návštevy a prioritou pobytu wellness komplex, ale naopak túžite po strávení času v prírode, využite špeciálne pobyty "REŠTART" v hoteli Pieris***, dependance Pinius alebo Permoník za NAJVÝHODNEJŠIU cenu.

Malebné Podbanské a okolitá fascinujúca príroda má skutočne svoje ČARO – skúste ho objaviť a „Nechajte sa nerušiť“. Tešíme sa na Vás na Podbanskom.

Kolektív Podbanské Resort 

Dôležité upozornenie:
Na základe Vyhlášky ÚVZ SR č. 199/2021 platí: každá osoba využívajúca služby sa musí preukázať potvrdením o negatívnom výsledku antigenového testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín; táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov. V záujme ochrany zdravia požaduje spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. negatívny test od všetkých hostí (osôb starších ako 10 rokov) - bez výnimky.


--------------------------------------------------------------Spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. zaviedla všetky potrebné opatrenia pre Vašu bezpečnosť.
Prosíme Vás o zhovievavosť, toleranciu a akceptovanie pokynov, keďže prioritou nás všetkých je ochrana zdravia. 

Grand hotel Permon**** a hotel Pieris*** je partnerom spoločnosti ECOLAB, lídra v oblasti profesionálneho čistenia,
upratovania a dezinfekcie. Používame produkty určené pre zdravotníctvo, čím dosahujeme nadštandardnú dezinfekciu
našich priestorov a povrchov.

 

Grand hotel Permon, s.r.o. prijal zvýšené hygienické preventívne opatrenia a kladie zvýšený dôraz na dodržiavanie prevádzkovej hygieny všetkých priestorov prevádzky v zmysle zavedených prevádzkových poriadkov a dodržiavanie dôkladného sanitačného režimu so zaradením preventívnej dezinfekcie exponovaných povrchov.
 

--------------------------------------------------------------

INFORMÁCIA: Vzhľadom k výskytu snahy niektorých cestovných kancelárií/agentúr požadovať doplatok za pobyt 50 EUR od spotrebiteľov z dôvodu príplatku na dezinfekciu zariadení,
Grand hotel Permon, s.r.o. týmto informuje hostí, že hotelové zariadenia spoločnosti v rámci rezervácie pobytu nepožadujú príplatok za vykonávanie epidemiologických opatrení v rámci mimoriadnej situácie v súvislosti s COVID-19. V prípade, že sa stretnete s podobným prípadom, prosíme Vás o zaslanie informácie, ktorú postúpime príslušnej ŠOI ako podnet na konanie.


---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
 

 

Vážení hostia, dovoľujeme si Vás informovať
Prosíme o pochopenie:
Vonkajšia vírivka v SAUNA Paradise je v prípade nepriaznivého počasia a v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretá.
Ochladzovací bazén v SAUNA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretý.
Tobogán v AQUA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických dôvodov uzavretý.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov