MagazínEmpora Hotels

Oznamy

Vážení hostia,
všetky objekty v rámci Podbanské Resort sú od 15.10.2020 dočasne ZATVORENÉ.

V súlade s prijatými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR, pokynmi Ústredného krízového štábu SR a z dôvodu mimoriadnej situácie ohľadom šírenia koronavírusu SARS-CoV-2 a ochorenia COVID-19 Vás informujeme, že spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. sa rozhodla ZATVORIŤ všetky svoje prevádzky od 15.10.2020 do odvolania (do zrušenia opatrení štátom).

V prípade, že máte v našich hoteloch rezervovaný a vopred zaplatený pobyt, môžete si ho presunúť na náhradný termín po dohode s rezervačným oddelením. Pobyt Vám radi presunieme na iný termín v budúcom období s ohľadom na kapacitné možnosti. Ohľadom zmeny termínu kontaktujte prosím e-mailom naše rezervačné oddelenia, ktoré sú Vám denne k dispozícii, aj v prípade Vášho záujmu o darčekový poukaz

Sme Vám radi k dispozícii na rezervačnom oddelení:
Grand hotel Permon**** - rezervacie@hotelpermon.sk       
Hotel Pieris*** - rezervacie@hotelpieris.sk  

Milí hostia, ďakujeme Vám, že svoje pobyty nerušíte, ale presúvate na náhradný termín, kedy budú hotely opäť v plnej prevádzke. Zároveň Vám ďakujeme za Váš záujem o darčekové poukazy, ktoré môžete využiť až 1,5 roka odo dňa vystavenia. Ďakujeme, že ste s nami.

Ďakujeme Vám za pochopenie a trpezlivosť.--------------------------------------------------------------Spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. zaviedla všetky potrebné opatrenia pre Vašu bezpečnosť.
Prosíme Vás o zhovievavosť, toleranciu a akceptovanie pokynov, keďže prioritou nás všetkých je ochrana zdravia. 

Grand hotel Permon**** a hotel Pieris*** je partnerom spoločnosti ECOLAB, lídra v oblasti profesionálneho čistenia,
upratovania a dezinfekcie. Používame produkty určené pre zdravotníctvo, čím dosahujeme nadštandardnú dezinfekciu
našich priestorov a povrchov.

 

Grand hotel Permon, s.r.o. prijal zvýšené hygienické preventívne opatrenia a kladie zvýšený dôraz na dodržiavanie prevádzkovej hygieny všetkých priestorov prevádzky v zmysle zavedených prevádzkových poriadkov a dodržiavanie dôkladného sanitačného režimu so zaradením preventívnej dezinfekcie exponovaných povrchov.
 

--------------------------------------------------------------

INFORMÁCIA: Vzhľadom k výskytu snahy niektorých cestovných kancelárií/agentúr požadovať doplatok za pobyt 50 EUR od spotrebiteľov z dôvodu príplatku na dezinfekciu zariadení,
Grand hotel Permon, s.r.o. týmto informuje hostí, že hotelové zariadenia spoločnosti v rámci rezervácie pobytu nepožadujú príplatok za vykonávanie epidemiologických opatrení v rámci mimoriadnej situácie v súvislosti s COVID-19. V prípade, že sa stretnete s podobným prípadom, prosíme Vás o zaslanie informácie, ktorú postúpime príslušnej ŠOI ako podnet na konanie.


---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
 

 

Vážení hostia, dovoľujeme si Vás informovať
Prosíme o pochopenie:
Vonkajšia vírivka v SAUNA Paradise je v prípade nepriaznivého počasia a v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretá.
Ochladzovací bazén v SAUNA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretý.
Tobogán v AQUA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických dôvodov uzavretý.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov