MagazínEmpora Hotels

Oznamy

Vážení hostia,
všetky objekty v rámci Podbanské Resort sú od 15.10.2020 dočasne ZATVORENÉ.

V súlade s prijatými opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR, pokynmi Ústredného krízového štábu SR a z dôvodu mimoriadnej situácie ohľadom šírenia koronavírusu SARS-CoV-2 a ochorenia COVID-19 Vás informujeme, že spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. sa rozhodla ZATVORIŤ všetky svoje prevádzky od 15.10.2020 do odvolania (do zrušenia opatrení štátom).

V prípade, že máte v našich hoteloch rezervovaný a vopred zaplatený pobyt, môžete si ho presunúť na náhradný termín po dohode s rezervačným oddelením. Pobyt Vám radi presunieme na iný termín v budúcom období s ohľadom na kapacitné možnosti. Ohľadom zmeny termínu kontaktujte prosím e-mailom naše rezervačné oddelenia, ktoré sú Vám denne k dispozícii, aj v prípade Vášho záujmu o darčekový poukaz k VianociamV prípade, že si želáte darčekový poukaz doručiť do Vianocobjednávku je potrebné zaslať najneskôr do stredy 09.12.2020. Úhradu za poukaz je potrebné zrealizovať najneskôr do utorka 15.12.2020. Poukazy, ktorých úhradu prijmeme po termíne 15.12.2020 budú odoslané až po 27.12.2020.

Sme Vám radi k dispozícii na rezervačnom oddelení:
Grand hotel Permon****
 - rezervacie@hotelpermon.sk       
Hotel Pieris*** - rezervacie@hotelpieris.sk  

Milí hostia, ďakujeme Vám, že svoje pobyty nerušíte, ale presúvate na náhradný termín, kedy budú hotely opäť v plnej prevádzke. Zároveň Vám ďakujeme za Váš záujem o darčekové poukazy, ktoré môžete využiť až 1,5 roka odo dňa vystavenia. Ďakujeme, že ste s nami.

Ďakujeme Vám za pochopenie a trpezlivosť.--------------------------------------------------------------Spoločnosť Grand hotel Permon, s.r.o. zaviedla všetky potrebné opatrenia pre Vašu bezpečnosť.
Prosíme Vás o zhovievavosť, toleranciu a akceptovanie pokynov, keďže prioritou nás všetkých je ochrana zdravia. 

Grand hotel Permon**** a hotel Pieris*** je partnerom spoločnosti ECOLAB, lídra v oblasti profesionálneho čistenia,
upratovania a dezinfekcie. Používame produkty určené pre zdravotníctvo, čím dosahujeme nadštandardnú dezinfekciu
našich priestorov a povrchov.

 

Grand hotel Permon, s.r.o. prijal zvýšené hygienické preventívne opatrenia a kladie zvýšený dôraz na dodržiavanie prevádzkovej hygieny všetkých priestorov prevádzky v zmysle zavedených prevádzkových poriadkov a dodržiavanie dôkladného sanitačného režimu so zaradením preventívnej dezinfekcie exponovaných povrchov.
 

--------------------------------------------------------------

INFORMÁCIA: Vzhľadom k výskytu snahy niektorých cestovných kancelárií/agentúr požadovať doplatok za pobyt 50 EUR od spotrebiteľov z dôvodu príplatku na dezinfekciu zariadení,
Grand hotel Permon, s.r.o. týmto informuje hostí, že hotelové zariadenia spoločnosti v rámci rezervácie pobytu nepožadujú príplatok za vykonávanie epidemiologických opatrení v rámci mimoriadnej situácie v súvislosti s COVID-19. V prípade, že sa stretnete s podobným prípadom, prosíme Vás o zaslanie informácie, ktorú postúpime príslušnej ŠOI ako podnet na konanie.


---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------
 

 

Vážení hostia, dovoľujeme si Vás informovať:

Časti SPA Paradise, BEAUTY Paradise & SAUNA Paradise budú v uvedenom termíne 21.06.-23.06.2021 v prevádzke podľa otváracích hodín. 

**zmena termínov dostupnosti uvedených objektov je vyhradená.**

--------------------------------------------------------------
Vážení hostia, prosíme o pochopenie:
Vonkajšia vírivka v SAUNA Paradise je v prípade nepriaznivého počasia a v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretá.
Ochladzovací bazén v SAUNA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických a bezpečnostných dôvodov uzavretý.
Tobogán v AQUA Paradise je v prípade nízkych teplôt (teplota vzduchu pod -15 ºC) z technických dôvodov uzavretý.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov