MagazínEmpora Hotels

Family hotel - Grand hotel Permon****

Rodinná dovolenka je vytúženým útekom z každodennej reality – do sveta oddychu a ničím nerušenej pohody. Každý člen rodiny má však inú predstavu, ako stráviť dokonalú dovolenku. Tí najmenší chcú prežívať nezabudnuteľné dobrodružstvá a nájsť si nových kamarátov. Tínedžeri túžia po zábave a adrenalínových športoch. Rodičia sa tešia na chvíle, vďaka ktorým zabudnú na povinnosti a budú si vychutnávať spoločné chvíle v prítomnosti svojich najbližších. Podbanské resort je výnimočný tým, že dokáže splniť všetky tieto priania.

Podbanské resort poskytuje neobmedzené možnosti, ako si naplno užiť rodinnú dovolenku či víkendový pobyt. Nájdete v ňom to, čo vám v dnešnom uponáhľanom svete chýba. Rezort sa nachádza v srdci Tatier a má úžasnú atmosféru. Výhľad na Kriváň a krásne prostredie očaria na prvý pohľad. Samotná poloha komplexu Podbanské resort je zárukou relaxu –  a to aj aktívneho, pretože v jeho blízkosti objavíte v lete bohatú sieť turistických chodníkov, cyklistických trás a v zime si užijete bežkárske trate, lyžovanie aj sánkovanie. Horský vzduch navyše príjemné unaví vaše ratolesti. Podbanské resort však nie je iba hotelom v prírode. Ako komplex dokáže zastrešiť rozmanité služby a poskytnúť ich naraz, na jednom mieste. Nemusíte robiť kompromisy.

V Podbanské resort môže každý člen rodiny robiť presne to, čo chce. Ideálne miesto pre ubytovanie je obľúbený family hotel - Grand hotel Permon**** s krásnym vodným svetom pre deti a atraktívnym vonkajším detským ihriskom. Jedinečný hotelový detský kútik ponúka ubytovaným detičkám množstvo hračiek, zaujímavý animačný program a tematické akcie. Deťom spríjemnia pobyt milí maskoti, škriatkovia Permoníci. Hviezdami komplexu sú hovoriace papagáje.

Ak preferujete ubytovanie s privátnou atmosférou, odporúčame Vám exkluzívny Pinius - dependance hotela Pieris***, ktorý ponúka 3 štýlové priestranné apartmány a chatku.

Podbanské je „Baby Friendly“ komplex. Pri rodinnej dovolenke sa už nemusíte rozhodovať medzi miestom, ktoré z hľadiska služieb a aktivít vyhovuje viac dospelým alebo naopak miestom, vhodnejším pre deti. Tatranský komplex Podbanské resort splní očakávania a nároky všetkých členov rodiny.

Grand hotel Permon**** je obľúbený a vyhľadávaný family hotel s ocenením "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám".

Pre Váš komfort počas pobytu s detičkami Vám radi na požiadanie zabezpečíme:

 • zapožičanie detskej postieľky
 • zapožičanie detských županov
 • zapožičanie detských vaničiek
 • zapožičanie detských sedákov na WC a nočníkov
 • zapožičanie rýchlovarnej kanvice
 • prístup do kuchynky pri detskom kútiku

 Ubytovaným detičkám je v Grand hoteli Permon**** k dispozícii:

 • detský kútik a 3D kino (6. poschodie)
 • detské ihrisko (vstup z 1. poschodia)
 • detský bazén s atrakciami (3. poschodie)
 • detské stoličky v reštaurácii (7. poschodie)
 • prebaľovacie pulty (6. poschodie a 3. poschodie)
 • babysitting za poplatok (zabezpečený externou spoločnosťou; záujem o babysitting je potrebné nahlásiť pri rezervácii pobytu alebo min. 24 hod. vopred na recepcii hotela)

 

Permon pre deti

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov