MagazínEmpora Hotels

Kongres

Hľadáte ideálne miesto pre kongres alebo konferenciu? V rezorte Podbanské nájdete kvalitné hotelové ubytovanie s celkovou kapacitou vyše 500 lôžok. Najväčšia kongresová sála v Grand hoteli Permon**** ponúka kapacitu až 720 miest. 

V Grand hoteli Permon **** sa nachádza spolu 138 izieb, vrátane 13 priestranných apartmánov. Hotel Pieris*** disponuje kapacitou 62 izieb v členení: 12 jednolôžkových izieb (s možnosťou prístelky), 10 dvojlôžkových izieb a 40 apartmánov. Prepojenie hotelov je zabezpečené atraktívnym rezortným vláčikom a modernými elektromobilmi.

V Grand hoteli Permon**** je k dispozícii 8 miestností rozličnej veľkosti na usporiadanie nielen kongresov, ale aj sympózií, seminárov, školení, pracovných porád, obchodných jednaní a rodinných osláv. V hoteli Pieris*** nájdete 1 veľkú kongresovú miestnosť a 1 menšiu zasadaciu miestnosť. Hotely zabezpečia komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta.

Jedinečná poloha priamo pod Kriváňom v Tatranskom národnom parku, výnimočné priestory, dlhoročné skúsenosti s organizovaním, množstvo referencií  - to sú silné stránky Podbanské rezortu, ktoré zaručia úspešnú firemnú akciu, kongres či teambuilding, či už v kongresovom hoteli Grand hoteli Permon**** alebo v menšom štýlovom wellness hoteli Pieris***

Kontaktujte nás, sme Vám radi k dispozícii.

Mgr. Miroslav Jakubec
kongres@hotelpermon.sk
+421 914 338 338

 

 

Mgr. Michaela Hátašová
firmy@hotelpermon.sk
+421 905 330 022
Kongresová sálaZasadačka Permon

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov