MagazínEmpora Hotels

Kongres Hotel Pieris***

Moderne zrekonštrukovaný hotel Pieris*** ponúka ideálny priestor 1 kongresovej miestnosti a 1 zasadacej miestnosti na organizovanie malých a stredne veľkých kongresov, firemných akcií či eventov.

Hotel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta. Jedinečné spojenie Vašej firmy a príjemného prostredia Hotela Pieris*** zaručuje hosťom komfortné ubytovanie v štýlových izbách, oddych v novom Wellness Pieris, vynikajúcu gastronómiu a využitie obľúbených doplnkových služieb.

Reštaurácia v Hoteli Pieris*** ponúka jedinečnú prepojenosť s vonkajšou terasou a pestrú ponuku fantastických jedál a špecialít. Užite si Café Pieris - lobby bar s krbom a slnečnou terasou, kde lahodná šálka kávy výnimočne chutí a inšpiruje k nápadom. K dispozícii je aj Nočný bar s bohatým výberom alkoholických i nealkoholických nápojov a hudbou, ktorá spríjemní Vaše posedenie s kolegami.

Na základe Vašej požiadavky Vám radi zašleme ponuku obedového menu, občerstvenia, tzv. „Coffee Break“  alebo návrh
na večeru formou rautu.

Radi Vám spracujeme ponuku pre hotel Pieris*** na mieru, Vaše požiadavky prosím zasielajte na e-mailovú adresu: kongres@hotelpermon.sk alebo firmy@hotelpermon.sk

Dokumenty:

Kongresové občerstvenie (1.72 MB | PDF)

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov