MagazínEmpora Hotels

Kongres Hotel Pieris***

Moderne zrekonštrukovaný hotel Pieris*** ponúka ideálny priestor 1 kongresovej miestnosti a 1 zasadacej miestnosti na organizovanie malých a stredne veľkých kongresov, firemných akcií či eventov.

Hotel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta. Jedinečné spojenie Vašej firmy a príjemného prostredia Hotela Pieris*** zaručuje hosťom komfortné ubytovanie v štýlových izbách, oddych v novom Wellness Pieris, vynikajúcu gastronómiu a využitie obľúbených doplnkových služieb.

Reštaurácia v Hoteli Pieris*** ponúka jedinečnú prepojenosť s vonkajšou terasou a pestrú ponuku fantastických jedál a špecialít. Užite si Café Pieris - lobby bar s krbom a slnečnou terasou, kde lahodná šálka kávy výnimočne chutí a inšpiruje k nápadom. K dispozícii je aj Nočný bar s bohatým výberom alkoholických i nealkoholických nápojov a hudbou, ktorá spríjemní Vaše posedenie s kolegami.

Na základe Vašej požiadavky Vám radi zašleme ponuku obedového menu alebo návrh na večeru formou rautu. Želáte si počas Vášho semináru občerstvenie, tzv. „Coffee Break“? Nech sa páči, vyberte si: Kongresové občerstvenie

Radi Vám spracujeme ponuku pre hotel Pieris*** na mieru, Vaše požiadavky prosím zasielajte na e-mailovú adresu:
kongres@hotelpermon.sk

Odporúčame výnimočný akciový pobyt pre firmy „Business Pieris Exclusive“Jedinečné spojenie Vašej firmy a príjemného prostredia hotela Pieris, ideálne pre teambuilding. Pobyt ponúka exkluzívny PRENÁJOM celého hotela. Pobyt je možný na 3 dni (2 noci) v dňoch od nedele do piatku pri obsadení minimálne 50 izieb v jednom termíne. V príjemnom prostredí hotela Pieris*** na Vás čaká komfortné ubytovanie v krásnych štýlových izbách s polpenziou, so vstupom do hotelového wellness centra Wellness Pieris a zároveň vstup do wellness komplexu neďalekého Grand hotela Permon****. Prenájom miestnosti Vám poskytneme grátis. Počas pobytu budete mať reštauráciu a bar výhradne len pre Vašich hostí. Vzhľadom k uzavretiu hotela len pre firmu odporúčame objednávku v dostatočnom časovom predstihu.

Dokumenty:

Kongresové občerstvenie (1.72 MB | PDF)

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov