MagazínEmpora Hotels

Kongres hotel Grand hotel Permon****

Vďaka výnimočným priestorom a dlhoročným skúsenostiam s organizovaním kongresov, slávnostných večerí a rautov je Grand hotel Permon **** ideálnym partnerom pre firemné akcie alebo eventy.

V Grand hoteli Permon**** je k dispozícii až 8 miestností rozličnej veľkosti na usporiadanie nielen kongresov, ale aj sympózií, seminárov, školení, pracovných porád, obchodných jednaní a rodinných osláv. Hotel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta.

Reštaurácia v Grand hoteli Permon**** s výhľadom na Vysoké i Nízke Tatry ponúka pestrú ponuku výborných jedál a špecialít. Užite si výhľad na majestátny štít Kriváňa v Lobby bare, kde šálka kávy nielen výnimočne chutí, ale aj naladí na pozitívne myšlienky. K dispozícii je Denný bar s bohatým výberom alkoholických i nealkoholických nápojov a hudbou, ktorá spríjemní Vaše posedenie.

Na základe Vašej požiadavky Vám radi zašleme ponuku obedového menu alebo návrh na večeru formou rautu. Želáte si počas Vášho semináru občerstvenie, tzv. „Coffee Break“? Nech sa páči, vyberte si: Kongresové občerstvenie

Radi Vám spracujeme ponuku na mieru, Vaše požiadavky prosím zasielajte na e-mailovú adresu: kongres@hotelpermon.sk alebo firmy@hotelpermon.sk

 

Miestnosť Rozmery Kapacita
Miestnosť (11. poschodie) 100 m² 60
Miestnosť (9. poschodie) 31,8 m² 13
(okrúhly stôl)
Kongresová miestnosť (8. poschodie)
„Sála Panoráma“
336 m² 280
Kongresová miestnosť (7. poschodie)  278,4 m² 120
 Kongresová miestnosť (5. poschodie)
„Hala Grande“
 656,2 m² 720
 Zasadacia miestnosť 5. poschodie

 60,50 m²

60
 Zasadacia miestnosť 4. poschodie

50,5 m²

50
 Miestnosť „803“ (8. poschodie) 27,2 m² 30
Výstavná plocha (8. poschodie) 129 x 216 m²  -

Možnosť prispôsobiť typ sedenia požiadavkám klienta.

8 MIESTNOSTÍ V GRAND HOTELI PERMON****

ZASADACIA MIESTNOSŤ 11. POSCHODIE