MagazínEmpora Hotels

Hotel Pieris***

Štýlový hotel Pieris*** ponúka hosťom komfortné ubytovanie v štýlových izbách, oddych v novom hotelovom Wellness Pieris, vynikajúcu gastronómiu a využitie obľúbených doplnkových služieb. K dispozícii je 1 kongresová miestnosť a 1 menšia zasadacia miestnosť na organizovanie malých a stredne veľkých firemných akcií či eventov. Hotel zabezpečí komplexné technické vybavenie a občerstvenie podľa požiadaviek klienta.

Odporúčame „Business Pieris Exclusive“ - jedinečné spojenie Vašej firmy a príjemného prostredia hotela Pieris. Výnimočný akciový pobyt pre firmy ponúka exkluzívny PRENÁJOM celého hotela. Pobyt je možný na 3 dni (2 noci) v dňoch od nedele do piatku pri obsadení minimálne 50 izieb v jednom termíne. V príjemnom prostredí hotela Pieris*** na Vás čaká komfortné ubytovanie v krásnych štýlových izbách s polpenziou, so vstupom do hotelového wellness centra Wellness Pieris a zároveň vstup do wellness komplexu neďalekého Grand hotela Permon****. Prenájom miestnosti Vám poskytneme grátis. Počas pobytu budete mať reštauráciu a bar výhradne len pre Vašich hostí. Vzhľadom k uzavretiu hotela len pre firmu odporúčame objednávku v dostatočnom časovom predstihu.

TEAMBUILDING
Pre skupiny organizujeme v spolupráci s agentúrami profesionálne teambuildingové kurzy, kde účastníci kombináciou fyzických, duševných a emocionálnych skúšok mimo hraníc každodennej praxe (komfortnej zóny) musia prekonať svoj strach, svoje obmedzenia a množstvo konkrétnych prekážok.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov