MagazínEmpora Hotels

Grand hotel Permon****

Rozmýšľate ako motivovať zamestnancov alebo ako odmeniť verných obchodných partnerov?

DARUJTE IM ZÁŽITOK! Grand hotel Permon**** je ideálnym miestom na firemný event či teambuilding.

...zvýšte ich lojalitu a motivujte ich k skvelým výkonom a lepšej spolupráci...
...zorganizujte firemnú akciu/event priamo pod dominantným tatranským štítom Kriváňa...
...vyberte si z ponuky Grand hotela Permon****, ktorý je pre Vás tou správnou voľbou...
...wellness, bazén, masáže, skvelé jedlo... hory, ticho, čerstvý vzduch... a ešte viac!

Postaráme sa o to, aby si Vaši zamestnanci oddýchli, zrelaxovali sa, načerpali novú energiu a plno síl do ďalšej práce. Zaradením regenerácie do Vášho sociálneho programu dáte Vašim zamestnancom najavo, že Vám na nich záleží a tým si ich získate.

TEAMBUILDING
Pre skupiny organizujeme v spolupráci s agentúrami profesionálne teambuildingové kurzy, kde účastníci kombináciou fyzických, duševných a emocionálnych skúšok mimo hraníc každodennej praxe (komfortnej zóny) musia prekonať svoj strach, svoje obmedzenia a množstvo konkrétnych prekážok.


Grand hotel Permon**** ponúka pestré doplnkové služby:

Permon's Paradise, najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku so svojím vodným a saunovým svetom, je skutočným rajom wellnessu.

Rozmanitá ponuka masáží, uvoľňujúcich perličkových kúpeľov a blahodarných zábalov... Moderná kolkáreň je ideálna na príjemné spoločné posedenie a usporiadanie malého turnaja v kolkách...

A čo poviete na plávanie v hotelovom bazéne s dĺžkou 25 m so zrkadlovým odrazom Kriváňa na hladine? Magický zážitok, presvedčte sa sami ...

Máte radi šport? Zahrajte si tenis na vonkajších tenisovýh kurtoch, biliard a šípky alebo navštívte naše moderne vybavené fitness centrum. Využite aktívne svoj voľný čas!
 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov