MagazínEmpora Hotels

Vodný svet KIDS´Paradise

KIDS´Paradise – to je obľúbený detský vodný svet v Grand hoteli Permon****. Vaše deti zažijú veľa zábavy v nerezovom detskom bazéne s rozmermi 6x3m a príjemnou teplotou vody 33 °C. KIDS´ Paradise sa skladá z dvoch častí, ktoré spája obľúbená „Baby šmykľavka“. Vrchný bazén má hĺbku 32 cm a spodný postupne sa zvažujúcu hĺbku od 32  cm do 1 cm. Plytší bazénik je vhodný aj pre najmenšie „slniečka“, pre batoľatá. Deti sa môžu zabávať chytaním bubliniek z  perličky a do sýtosti sa vyšantia pod malým detským vodotryskom. Veselá modrá šmykľavka zatočená v tvare hada s názvom „Kobra“ a milý „Medveď“ sú medzi našimi najmenšími veľmi obľúbené!  Na dokonalé zahriatie detského hosťa slúži detská relaxačná miestnosť v tvare jahôdky. Viete, že u nás majú deti aj vlastnú vírivku?  Perličkový kúpeľ v našich lesných jahôdkach má relaxačný, uvoľňujúci a regeneračný účinok.

Väčšie deti určite poteší  63 m dlhý obrázkový tobogán a široká šmýkačka so samostatným dojazdovým bazénom.

Ak plánujete pobyt s deťmi, určite je pre Vás obľúbený family hotel v Tatrách na Podbanskom - Grand hotel Permon****, tou najlepšou voľbou.

Mimoriadny dôraz kladieme na kvalitu a čistotu vody. 
Čistotu bazéna dodržujeme aj nad rámec stanovených noriem. Na dennej báze meníme vodu, v detskom bazéne využívame najnovšiu technológiu Ozón generátora. Ozón ničí baktérie, vírusy prenášané vodou.  Ozón je 3 100 x rýchlejší ako chlór, bez toho aby došlo k zápachu, páleniu očí, alebo vzniku nebezpečných vedľajších produktov, ktoré sú bežné pri agresívnych chemikáliách. Ozón nezanecháva  škodlivé vedľajšie chemické produkty v bazénovej vode. Všetky naše bazény sú vyrobené v prestížnej rakúskej firme Berndorf Bäderbau a na pravidelnej báze aj servisované. Berndorf Bäderbau s.r.o. je držiteľom cerifikátu ISO 9001, ISO 14001, ČSN EN 1090-2, ČSN ISO 3834-2.

Wellness mapku nájdete TU

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov