Darčekové poukazy

 • Prekvapte svojho blízkeho a potešte ho darčekovou poukážkou na pobyt v Grand hoteli Permon****. Darčekovú poukážku Vám vieme pripraviť na akýkoľvek pobyt podľa Vášho výberu, ale aj na vstup do jedinečného wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise, masáže a iné doplnkové služby. Potešte osobu, na ktorej Vám záleží.

           TIP na darček pre zamilovaných: romantický pobyt "Z LÁSKY"

 • Motivujte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov dovolenkovým zážitkom... Nechajte sa inšpirovať našimi pobytmi, ktoré im môžete darovať na darčekovej poukážke, alebo nám priblížte Vašu predstavu a my Vám  radi pripravíme pobyt podľa Vašich požiadaviek...

  Darčekové poukazy k VIANOCIAM - Aj ODDYCH môže byť darček pod stromček... 
  Darčekové poukazy si je možné objednať najneskôr do stredy 05.12.2018.
  Objednávky prijaté po dátume 06.12.2018 budú spracované až od termínu 27.12.2018.

  V prípade, že si želáte darčekový poukaz doručiť do Vianoc, objednávku je potrebné zaslať nám e-mailom najneskôr do stredy 05.12.2018. Úhradu za poukaz je potrebné zrealizovať najneskôr do utorka 11.12.2018. Poukazy, ktorých úhradu prijmeme po termíne 11.12.2018 budú odoslané až po 27.12.2018. Ďakujeme za pochopenie.
   
  Kliknite na ponuku pobytov Grand hotela Permon**** a vyberte si. Darčekový poukaz radi vystavíme aj na služby Permon´s Paradise (vstupy do wellness komplexu alebo procedúry).

  Sme Vám radi k dispozícii: rezervacie@hotelpermon.sk