MagazínEmpora Hotels

Darčekové poukazy

  • Prekvapte svojho blízkeho a potešte ho darčekovou poukážkou na pobyt v Grand hoteli Permon****. Darčekovú poukážku Vám vieme pripraviť na akýkoľvek pobyt podľa Vášho výberu, ale aj na vstup do jedinečného wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise, masáže a iné doplnkové služby. Potešte osobu, na ktorej Vám záleží. 
  • Motivujte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov dovolenkovým zážitkom... Nechajte sa inšpirovať našimi pobytmi, ktoré im môžete darovať na darčekovej poukážke, alebo nám priblížte Vašu predstavu a my Vám  radi pripravíme pobyt podľa Vašich požiadaviek.

PLATNOSŤ darčekového poukazu je až 1,5 roka odo dňa vystavenia. Poukaz je možné využiť v ľubovoľnom termíne v roku 2021 (v závislosti od voľných kapacít v hoteloch, okrem vybraných termínov).

UPOZORNENIE: V prípade, že si želáte darčekový poukaz doručiť do Vianoc, objednávku je potrebné zaslať najneskôr do stredy 09.12.2020. Úhradu za poukaz je potrebné zrealizovať najneskôr do utorka 15.12.2020. Poukazy, ktorých úhradu prijmeme po termíne 15.12.2020 budú odoslané až po 27.12.2020. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Kliknite na ponuku pobytov Grand hotela Permon**** a vyberte si. Darčekový poukaz radi vystavíme aj na služby Permon´s Paradise (vstupy do wellness komplexu alebo procedúry).

Sme Vám radi k dispozícii: rezervacie@hotelpermon.sk

PLATNOSŤ darčekového poukazu je až 1,5 roka odo dňa vystavenia.

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov