MagazínEmpora Hotels
Permon´s Paradise

KIDS´ Paradise - pre deti

Detský bazén
Vaše deti zažijú veľa zábavy v detskom bazéne s rozmermi 6x3 m a teplotou vody 33 °C. KIDS´ Paradise sa skladá z dvoch častí, ktoré spája „Baby šmykľavka“. Vrchný bazénik má hĺbku 32 cm a spodný postupne sa zvažujúcu hĺbku od 32  cm do 1 cm. Plytší bazén je vhodný aj pre najmenšie „slniečka“. Deti sa môžu zabávať chytaním bubliniek z  „perličky“ a do sýtosti sa vyšantia pod malým „detským vodotryskom“. Veselá modrá šmykľavka zatočená v tvare hada s názvom „Kobra“ a milý „Medveď“ sú medzi našimi najmenšími veľmi obľúbené!

Detské vírivky
Perličkový kúpeľ pre najmenších ponúka príjemnú masáž bublinkami stlačeného vzduchu, stúpajúcimi zo dna vane. Teplota vody 31-34 ˚C je veľmi príjemná a účinok kúpeľa je uvoľňujúci, relaxačný, povzbudzujúci i regeneračný.

Relaxačná „Jahôdka“
Detská relaxačná miestnosť „Jahôdka“ s teplotou 34-36 ˚C je určená pre našich najmenších hostí na dokonalé zahriatie detského organizmu v jedinečnej miestnosti v tvare lesnej jahody. Na organizmus pôsobí blahodárne, má regeneračný a povzbudzujúci účinok.

„Movie“ tobogán
Nielen deti si vedia užiť 63 m dlhý tobogán, ktorý zvnútra svojou grafickou úpravou upúta oči naozaj každého. Dojazdový bazén Vás po „pristátí“ postaví rovno na nohy. Voda v dojazdovom bazéne má príjemných 30 °C, tým pádom Vás neprekvapí nepríjemný pád do studenej vody. Nechajte si voľne stúpnuť adrenalín a „spustite sa“ na tobogáne. Vyčarí Vám úsmev na tvári a za necelú minútu premení adrenalín na endorfín s pocitom šťastia. Skúste raz a zistíte, že raz nestačí...

Široká šmýkačka
Široká šmýkačka poteší malých aj veľkých. 10 metrová šírka šmýkačky z nej robí naozaj „širokú“ šmýkačku, preto sa na nej do sýtosti vyšantia naozaj všetci. U nás deti nebehajú trasúce sa od studenej vody, pretože dojazdový bazén má 30 °C.

Infra sauna
Po plávaní si môžete oddýchnuť v infra saune, ktorá Vaše telo príjemne zohreje a uvoľní. Relaxácia rovno pri bazéne Vám umožní spríjemniť si pobyt v AQUA Paradise.

Mimoriadny dôraz kladieme na kvalitu a čistotu vodyČistotu bazéna dodržujeme aj nad rámec stanovených noriem. Na dennej báze meníme vodu, využívame najnovšiu technológiu Ozón generátora. Ozón ničí baktérie, vírusy prenášané vodou.  Ozón je 3 100 x rýchlejší ako chlór, bez toho aby došlo k zápachu, páleniu očí, alebo vzniku nebezpečných vedľajších produktov, ktoré sú bežné pri agresívnych chemikáliách. Ozón nezanecháva  škodlivé vedľajšie chemické produkty v bazénovej vode. Všetky naše bazény sú vyrobené v prestížnej rakúskej firme Berndorf Bäderbau a na pravidelnej báze aj servisované. Berndorf Bäderbau s.r.o. je držiteľom cerifikátu ISO 9001, ISO 14001, ČSN EN 1090-2, ČSN ISO 3834-2.

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov