MagazínEmpora Hotels

Wellness Pieris

Chcete si naozaj príjemne oddýchnuť, zabudnúť na každodenné starosti a načerpať novú energiu?

Ak ste ubytovaní v hoteli Pieris, neváhajte navštíviť Wellness Pieris. Na jednom mieste sa nachádza všetko, čo potrebujete, aby ste na pobyte pre dvoch zrelaxovali po náročných dňoch. Pre stimuláciu zmyslov je najlepšia fínska, parná ale tiež infra sauna. Intenzívny pocit pôžitku a blahodarnú relaxáciu poskytuje aromaterapia, ktorú môžete absolvovať v eukalyptovej parnej saune. Wellness Pieris je k dispozícii len pre ubytovaných hostí hotela Pieris. 

Vo WELLNESS PIERIS nájdete:

 • Oddychový relaxačný bazénnachádzajú sa tu masážne trysky, vodopád

Rozmery bazéna 7,90 x 3,20m s hĺbkou 1,20m sú ako stvorené na regeneráciu tela a oddych pri teplote 33°C.Teplá voda pôsobí priaznivo na celý organizmus, rozširuje cievy a krv prúdi až do tých najvzdialenejších častí Vášho tela, čím znižuje aj tlak na srdce.

 • Vírivá vaňa – s teplotou 35 °C je pripravená pre romantické chvíle s priateľmi, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Každým kúpeľom vo vírivej vani sa znižujú zápalové procesy a odstraňujú bolesti kĺbov, hlavy a napomáha sa Vášmu rýchlemu zotaveniu zo svalových bolestí. Súčasťou vírivky sú aj trysky na príjemný relax. Prúdy teplej vody stimulujú Vaše svaly, zatiaľ čo Vy relaxujete. Narastajúci tlak odstraňuje nahromadené napätie v tele.
   
 • Oddychové ležadlá – po správnom saunovaní sa môžete zrelaxovať v pokojnom prostredí blízko bazéna na ležadlách
   
 • Infrasaunavyžaruje iba zdraviu prospešné slnečné žiarenie a naopak vylučuje to negatívne. Zaručuje hlbšie a účinnejšie prehriatie. V porovnaní s tradičnou saunou zabezpečí vylúčenie aspoň dvojnásobného množstva potu pri nižšej teplote, čím menej zaťažuje srdce. Vdychovaný vzduch je príjemnejší, môže sa regulovať, želaný účinok sa dosiahne aj pri otvorených dverách.
   
 • Eukalyptová parná sauna – eukalyptus je jednou z najobľúbenejších vôní parných sáun. U nás dýchate iba to, čo stvorila samotná príroda. Strom eukalyptu má najmocnejší účinok na úplné uvoľnenie dýchacích ciest, v lete ochladzuje, v zime naopak zahreje. Má protizápalové, antiseptické, antibiotické i dezodoračné účinky.
   
 • Klasická fínska saunahovorí sa, že najkrajší ste hodinu po saune. Intenzívne potenie vyčistí pokožku a podporí tvorbu nových kožných buniek. Teplo zrýchli prúdenie krvi a zvýši aj podiel kyslíka v tkanivách. Vrásky sa vyžehlia, pokožka sa rozžiari ako čerstvo naleštené jabĺčka a vyzerá mladšie. Sauna je vlastne sama o sebe skvelou kozmetickou kúrou.      

                                   

 • SPAponúka množstvo relaxačných procedúr pre celkové uvoľnenie tela a upevnenie zdravia. O všetkých procedúrach a o ich účinkoch sa môžete odborne porozprávať s našimi zamestnancami wellness. V prípade záujmu o procedúry vo wellness Pieris Vám odporúčame objednávku vopred.
wellness pobyt pre párywellness pobyt pre dvoch Tatryvíkendový wellness pobytvíkendový wellness pobyt v Tatráchsaunový raj v Tatráchvíkendový wellness pobytvíkendový wellness pobyt so saunamipobyt pre páry v Tatrách

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov