MagazínEmpora Hotels
Permon´s Paradise

Saunový raj

Vstúpte do SAUNA Paradise v Grand hoteli Permon**** a pocíťte výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu. SAUNA Paradise je harmonickým spojením hydroterapie a aromaterapie, miestom, kde vyniknú protiklady chladu a tepla, čistého a vôňou nasýteného vzduchu, hry tvarov a farieb, ticha a príjemnej hudby.

SAUNA Paradise - jedinečný komplex viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2, najväčší hotelový saunový raj na Slovensku.
SAUNA Paradise je bezplavková zóna, vstup možný len v plachtách.

Objavte mapku wellness komplexu...

Hydroterapia je liečba vodou vo všetkých jej skupenstvách (ľad, kvapalina, para). Využíva jedinečné fyzikálne a chemické vlastnosti vody, nositeľky života na zemi. Liečenie vodou objavili naši predkovia už v predhistorických dobách nezávisle na všetkých kontinentoch. Vyskúšajte si parné kúpele, subaquálnu masáž, perličkový kúpeľ, škótsku sprchu, masáž ľadom, blahodárne striedanie horúcej a studenej vody alebo otužovanie v ľadovo chladnej vode.

Aromaterapia je prírodná liečba využívajúca rastlinné silice, ktoré sa získavajú z liečivých rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich využívali všetky staré civilizácie. V SAUNA Paradise sú použité výhradne prírodné silice typu NATURAL od firmy HANUS. Ide o silice v najvyššej kvalite získané iba tradičnými postupmi, dovážané z najlepších produkčných oblastí celého sveta. Vychutnajte si odborne zostavené aromaterapeutické relaxácie pravé inhalačné terapie.

Nechajte sa uniesť príjemnou atmosférou komplexu SAUNA Paradise.
Spojenie liečivých účinkov sáun a kúpeľov v harmónii s prírodou vytvára neopakovateľnú atmosféru. Hydroterapia a aromaterapia sú stáročiami overené spôsoby ako nájsť oddych a regeneráciu potrebnú pre uvoľnenie a načerpanie novej energie. Komplex SAUNA Paradise poteší Vaše zmysly a umožní Vám vychutnať si nerušený relax.

Užite si saunovanie naplno! Ako prvý na Slovensku sme ponúkli návštevníkom wellness centra saunové rituály, niekedy nazývané tiež saunové ceremoniály či sauna SHOW. V strednej Európe sú novinkou posledných rokov. Čo si pod týmto pojmom predstaviť? Ide o spestrenie saunovania vykonávané skúseným saunérom spravidla spojené s potieraním pokožky rôznymi, telu prospešnými produktmi. Na SAUNOVÝ CEREMONIÁL sa môžete tešiť vo vybraných termínoch.
 

wellness fínska sauna Orlí výhľad Kriváňwellness sauna Vydrí brlohwellness sauna Svištia lúka wellness pobyt pre dvoch Terasa na jazere wellness pobyt pre dvoch Tatry vírivka Šomravá riekawellness Tatry Terasa na jazerewellness Tatry Ľadopádwellness Tatry Divoká rieka

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov