MagazínEmpora Hotels
Permon´s Paradise

Svet bazénov

Vodný raj pre deti i dospelých, to je AQUA Paradise v Grand hoteli Permon**** o rozlohe 946 m2.
Aqua je voda, voda je zdravie...

Ponorte sa do bazéna (25 x 12 m) so zrkadlovým odrazom Kriváňa na hladine. Pohodovú atmosféru vytvára perlička s jemným podsvietením, telové a chodidlové masážne trysky alebo vodné chrliče. Radosť z vody umocní 63 m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. Nalaďte svoje zmysly na odpočinok a oddychujte v relaxačnej whirlpool s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa. AQUA Paradise, miesto plné vody, radosti a pohody.

Bazén s výhľadom na Kriváň
Radi si pred raňajkami vychutnávate sviežosť rannej vody? Výhradne v čase od 7.00 hod. do 10.00 hod. je bazén (25 x 12 m) s postupne sa zvažujúcou hĺbkou od 1,2 m do 1,9 m určený práve pre Vás, ako plavecký bazén. Po spustení vodných atrakcií Vás bazén prekvapí svojím relaxačným svetom. Dva veľké chrliče vody Vám vymasírujú chrbát, perlička umiestnená na dne bazéna Vám príjemne „pošteklí“ chodidlá a telové masážne trysky pod hladinou vody doprajú masáž Vašim nohám. Veľké perličky s farebným podsvietením môžu vyskúšať aj neplavci, pretože hĺbka vody pri masážnych tryskách je od 1,2 m do 1,4 m. Teplota vody v bazéne je 30 °C, preto je vhodný na plávanie a rovnako na vychutnávanie si perličiek a vodných trysiek. Príjemne unavení z plávania si môžete dopriať oddych na ležadlách umiestnených okolo bazéna. Večer je bazénové osvetlenie tlmené a môžete si tak vychutnať kúzelnú atmosféru sveta AQUA Paradise. 

„Movie“ tobogán
Nielen deti si vedia užiť 63m dlhý tobogán, ktorý zvnútra svojou grafickou úpravou upúta oči naozaj každého. Dojazdový bazén Vás po „pristátí“ postaví rovno na nohy. Voda v dojazdovom bazéne má príjemných 30 °C, teda Vás neprekvapí nepríjemný pád do studenej. Nechajte si voľne stúpnuť adrenalín a „spustite sa“ na tobogáne. Vyčarí Vám úsmev na tvári a za necelú minútu premení adrenalín na endorfín s pocitom šťastia. Skúste raz a zistíte, že raz nestačí...

Široká šmýkačka
Široká šmýkačka poteší malých aj veľkých. 10 metrová šírka šmýkačky z nej robí naozaj „širokú“ šmýkačku, preto sa na nej do sýtosti vyšantia naozaj všetci. U nás deti nebehajú trasúce sa od studenej vody, pretože dojazdový bazén má 30 °C.

Vírivka pre 12 osôb
Relaxujte pri pohľade na Kriváň v 12 miestnej vírivke hneď vedľa bazéna. Masážne trysky s perličkou Vás uvoľnia, príjemne si oddýchnete a zbavíte sa únavy. Nechajte sa masírovať prúdom horúcej vody v príjemnom prostredí AQUA Paradise s krásnym výhľadom na panorámu tatranského lesa.

Infra sauna
Po plávaní si môžete oddýchnuť v infra saune, ktorá Vaše telo príjemne zohreje a uvoľní. Relaxácia rovno pri bazéne Vám umožní spríjemniť si pobyt v AQUA Paradise.
 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov