Rekreačné poukazy: je možné využiť ich v Podbanské resort?

Tému rekreačných poukazov ste už počuli snáď z každej strany. Ale chceli by ste vedieť, ako to skutočne funguje v praxi?

 V tom prípade čítajte ďalej...

Upresnime si, kedy máte nárok na príspevok na rekreáciu - 55% z celkovej ceny pobytu, v maximálnej výške 275 € za kalendárny rok...


Tento bonus môžete využiť v prípade, že ste zamestnaný vo firme, ktorá má viac ako 50 zamestnancov a pracujete v nej aspoň 24 mesiacov, v tom prípade môžete kliknúť na náš web, nakoľko pobyt musí byť na území SR a trvať minimálne 2 noci.

Vyberte si pobyt z našej  pestrej ponuky a môžete sa začať baliť. Veď čo je lepšie, ako si dopriať oddych priamo pod Kriváňom a čas strávený s tými najbližšími? Nezabudnite však, že o príspevok je potrebné požiadať u zamestnávateľa vopred (ešte pred nástupom na pobyt) a pri check-ine je potrebné vopred informovať recepciu, že si želáte vystaviť daňový doklad na meno žiadateľa. Následne po pobyte je potrebné predložiť daňový doklad zamestnávateľovi, ktorý adekvátnu sumu preplatí.

Ukážme si to v praxi:

Máte záujem o wellness pobyt v Grand hoteli Permon****?

Ak si chcete užiť víkend s partnerom pod Kriváňom a dopriať si skvelé wellness služby, môžete využiť exkluzívny pobyt s thajskou masážou "Permon MYSTIC ALL INCLUSIVE" na 3 dni/2 noci. Cena pre 2 osoby je 640 € (v izbe bez prístelky, zákl.cena), zamestnávateľ z tejto sumy preplatí čiastku 275 €, takže reálne vás víkend v Grand hoteli Permon**** vyjde len na 365 €, čo sa naozaj oplatí.

Pre rodiny s viacerými detičkami odporúčame obľúbený pobyt "Permon All Inclusive" na 3 dni/2 noci (cena od 280 €/osoba v izbe bez prístelky, zákl.cena). Kompletnú cenovú kalkuláciu s ohľadom na počet a vek detí rado zašle naše rezervačné oddelenie, ktoré môžete kontaktovať e-mailom na: rezervacie@hotelpermon.sk.

Nič zložité, však?

Pobyt sa oplatí aj v hoteli Pieris***!

A aby to nebolo málo, môžete takto oddychovať až 2x, pokiaľ si nevyčerpáte maximálnu sumu 275 € pri prvom pobyte. Tentokrát si môžete vybrať pre svoj relax napr. hotel Pieris***, kde odporúčame pobyt „Pieris Pohoda“ na 3 dni/2 noci, ktorý získate za cenu už od 374 €/pobyt pre 2 osoby (ubytovanie v 1/2 izbe). Môžete si tak užiť až 2 wellness pobyty za rok, za ktoré spolu zaplatíte 748 €, pričom po preplatení sumy 275 € od zamestnávateľa Vás 2 pobyty vyjdú len na 473 €. Polpenzia, vstup do hotelového wellness centra a tiež do unikátneho wellness komplexu Permon´s Paradise v Grand hoteli Permon**** sú v rámci tohto pobytu samozrejmosťou. V prípade záujmu o pobyt v hoteli Pieris kontaktujte rezervačné oddelenie e-mailom na: rezervacie@hotelpieris.sk.

Podbanské resort je pre Váš oddych tou správnou voľbou, pretože my Vám dávame možnosti.

Každý náš hosť je jedinečný, každý má iné predstavy a každý príde na pobyt v inom počte osôb a s rôznym vekom detí, čo ovplyvňuje celkovú cenu pobytu. Preto si vyberte spomedzi našej pestrej ponuky pobytov a užite si relax na vašom magickom mieste oddychu.

Pretože možnosti v Podbanské resort sú nekonečné.

Tešíme sa na Vás.
                
Poznámka: Rekreačné poukazy vydané sprostredkujúcimi spoločnosťami neakceptujeme.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov