MagazínEmpora Hotels

Poloha

Vstupnou bránou západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské (940 m n. m.), nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň (2494 m n. m.).

Do prírodnej scenérie mohutných tatranských lesov je tu citlivo vsadený jedinečný GRAND HOTEL PERMON****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku a zároveň najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku.

Pozývame Vás do GRAND HOTELA PERMON****, pozývame Vás na magické miesto oddychu a zdravia...

  • Jediný hotel na svete, ktorý stojí priamo pod hrdým tatranským štítom Kriváň (2494 m n. m.) a každú sekundu  dýcha jeho magickú energiu.
  • Jediný hotel na svete, ktorý je zasadený do panenskej prírody národného parku, kde žijú divé zvieratá a na oblohe sa vznášajú dravé vtáky slobodne a voľne už tisícročia.
  • Jediný hotel na svete, ktorý obteká rieka s najčistejšou vodou v krajine. Hotel, kde môžete dýchať a žiť podľa tlkotu svojho srdca.

Hotel, ktorý ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším hotelovým wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a vaše srdce sa otvorí jedinečným zážitkom Grand hotela Permon****.

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov