MagazínEmpora Hotels

V lete

Podbanské Resort ponúka príjemné horské prostredie obklopené nádhernou prírodou, bezprostrednú blízkosť lesov a lúk i vôňu sviežeho horského vzduchu. Je to ideálne miesto na dovolenku či predĺžený víkend pre všetkých, ktorí majú radi nenáročné prechádzky po okolí Tatier a Liptova, ale aj pre tých, čo vyhľadávajú pešiu turistiku alebo cykloturistiku.

Oblasť Podbanské a okolie je poprepletané množstvom cyklistických trás rôznej náročnosti. Podľa chuti a kondície si tak môžete vybrať ľahšie, rekreačné trasy, ako aj dlhšie trasy s väčším prevýšením. Grand hotel Permon**** dokonca poskytuje službu požičiavania bicyklov; teda ak ten svoj necháte doma kvôli nedostatku miesta pri cestovaní, vôbec to nevadí. Môžete si požičať horský bicykel značky CUBE a KELLYS alebo špičkový elektrobicykel (horský alebo trekingový). Spoľahnite sa na osobný prístup personálu, zapožičanie prilby a vozíka pre deti je samozrejmosťou. Nastavíme Vám bicykel na mieru a radi poradíme tipy na pekný cyklovýlet. Za poplatok je možné objednať si cyklotúru so sprievodcom.

Ak sa počasie nevydarí ani to nevadí, lebo si môžete bezstarostne užívať komplexné služby Grand hotela Permon****, ktorý ponúka „všetko pod jednou strechou", čím zaručí dokonalý oddych v každom počasí.
 

Cykloturistika a výlety na bicykli v TatráchPohoda na rieke Belá - PodbanskéCyklistika v Tatrách

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov