MagazínEmpora Hotels

O lokalite

Malebná osada Podbanské, ktorej dominantou je majestátny tatranský štít Kriváň (2 494 m n. m.), sa nachádza na rozhraní Vysokých a Západných Tatier.

V rezorte Podbanské nájdete jeden z najobľúbenejších hotelov na Slovensku - známy Grand hotel Permon**** s jedným z najväčších a najvyhľadávanejších hotelových wellness komplexov na Slovensku - Permon´s Paradise.

Vo voňavom smrekovom lese, len 1 000 m od Grand hotela Permon, sa nachádza štýlový hotel Pieris***, ktorý je ako stvorený na pobyt pre dvoch.

Ubytovanie na Podbanskom ponúkajú aj  dependance hotela Pieris*** - exkluzívny PINIUS alebo obľúbený PERMONÍK, ktorého súčasťou je tradičná slovenská reštaurácia KOLIBA.

Aj keď ubytovacie zariadenia sú neďaleko vedľa seba, na pohodlné premiestnenie môžete využiť atraktívny vláčik „Permon Expres“,  či moderné elektromobily ohľaduplné k prírode, prípadne hotelový mikrobus.

Počas zimy si môžete užívať pohodovú lyžovačku v Podbanské SKI, ktoré ponúka 2 lyžiarske vleky a príjemnú atmosféru. 

Okrem toho Podbanské poskytuje ubytovanie, Chatke Zvonček a Betka, Chate Pohoda. Nájdete tu aj bufet „U Svišťa" s malým obchodíkom, v ktorom si môžete zakúpiť základné potraviny.

Pohľad na Podbanské a hotel PierisMagický KriváňPobyt pre dvoch - skvelý wellness pobyt v TatráchVláčik "Permon Expres"Ideálne miesto na pobyt v Tatrách - Podbanské

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov