MagazínEmpora Hotels

O lokalite

Malebná osada Podbanské, ktorej dominantou je majestátny tatranský štít Kriváň (2 494 m n. m.), sa nachádza na rozhraní Vysokých a Západných Tatier.

V rezorte Podbanské nájdete jeden z najobľúbenejších hotelov na Slovensku - známy Grand hotel Permon**** s jedným z najväčších a najvyhľadávanejších hotelových wellness komplexov na Slovensku - Permon´s Paradise.

Vo voňavom smrekovom lese, len 1 000 m od Grand hotela Permon, sa nachádza štýlový hotel Pieris***, ktorý je ako stvorený na pobyt pre dvoch.

Ubytovanie na Podbanskom ponúka aj  dependance Grand hotela Permon**** - exkluzívny PINIUS alebo dependance hotela Pieris*** - obľúbený PERMONÍK, ktorého súčasťou je tradičná slovenská reštaurácia KOLIBA.

Aj keď ubytovacie zariadenia sú neďaleko vedľa seba, na pohodlné premiestnenie môžete využiť atraktívny vláčik „Permon Expres“,  či moderné elektromobily ohľaduplné k prírode, prípadne hotelový mikrobus.

Počas zimy si môžete užívať pohodovú lyžovačku v Podbanské SKI, ktoré ponúka 2 lyžiarske vleky a príjemnú atmosféru. 

Okrem toho Podbanské poskytuje ubytovanie v Penzióne Nebeski, Chatke Zvonček a Betka, Chate Pohoda. Nájdete tu aj bufet „U Svišťa" s malým obchodíkom, v ktorom si môžete zakúpiť základné potraviny.

Pohľad na Podbanské a hotel PierisMagický KriváňPobyt pre dvoch - skvelý wellness pobyt v TatráchVláčik "Permon Expres"Ideálne miesto na pobyt v Tatrách - Podbanské

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov