MagazínEmpora Hotels

Náš príbeh

K budove Grand hotela Permon**** sa viaže vyše 30 ročná história.

Atypická architektúra má z prednej strany symbolizovať známy tatranský končiar Kriváň. Hotel, obklopený smrekovým lesom, je nezvyčajne vsadený do doliny tak, že pri vstupe sa netradične ocitnete na 8. poschodí.

V roku 2008 sa začalo s postupnou rekonštrukciou priestorov za účelom modernizácie s ohľadom na trendy. Veľkou prestavbou bola kompletná rekonštrukcia bazénovej haly a vybudovanie nových atraktívnych masérskych priestorov a kozmetického salónu. Okrem nerezového bazéna 25 x 12 m prestížnej rakúskej značky sa vytvoril bazénový svet pre najmenšie deti so šmykľavkami a perličkou, zároveň aj 63 m dlhý obrázkový tobogán a dojazdový bazén pre širokú šmýkačku. Medzi prvými na Slovensku sme investovali do priestranného detského kútika (jeden z najväčších na Slovensku), ku ktorému následne pribudla miestnosť pre tvorivé dielne, detské kino, X-Box zóna a Grand hotel Permon je tak dodnes jeden z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších hotelov pre rodiny s deťmi.

Hotel je dlhoročným lídrom aj v oblasti kongresov a firemných akcií. Disponuje až 10 miestnosťami rôznej veľkosti. Renovovali sme najväčšiu sálu s kapacitou 500 osôb, kompletne zrekonštruovali sálu pre 220 osôb s efektným svetelným skleneným parketom. Vytvorili sme nové atraktívne zasadacie miestnosti rôznych veľkostí.

Nové „šaty“ si postupne obliekajú aj hotelové izby. Vďaka ich postupnej rekonštrukcii dostávajú úplne nový dizajn. Použité sú kvalitné prírodne materiály (kameň, drevo, koža) a dôraz kladieme na precíznosť spracovania. Atmosféru dotvára hra osvetlenia a doplnkov.

Neustále rozširujeme kapacity jedinečného wellness komplexu Grand hotela Permon, ktorý vďaka rozlohe, množstvu sáun a atrakcií patrí medzi najväčšie a najvyhľadávanejšie na Slovensku. Sledujeme trendy v oblasti wellness, snažíme sa priebežne inovovať a prinášať novinky.

Dôležitým bol rok 2014, kedy sa začala sa rozvíjať myšlienka vytvorenia komplexného rezortu. V marci do našej skupiny pribudol bývalý hotel Kriváň a bola zahájená jeho kompletná rekonštrukcia. V auguste 2014 privítal nový hotel Pieris*** svojich prvých hostí, medzi ktorými bol aj známy spevák Peter Nagy. Štýlový hotel si hneď získal svojich fanúšikov a teší sa mimoriadnej obľube, najmä medzi pármi vďaka pokojnej atmosfére je vhodný na wellness pobyty pre dvoch.

Za účelom zjednotenia objektov na Podbanskom, ktorých prevádzkovateľom je spoločnosť Grand hotel Permon s.r.o., vzniká značka Podbanské Resort.

Stredisko Podbanské Resort Vám prináša komplexnú ponuku služieb v každom ročnom období. Okrem 2 hotelov a ich dependancov prevádzkuje tiež lyžiarske stredisko Podbanské SKI.

Podbanské Resort ponúka jedinečnú dovolenku v krásnom prírodnom prostredí famóznych Tatier, priamo pod magickým Kriváňom.

Na výber máte ubytovanie:

  • v obľúbenom Grand hotel Permon**** (spolu 138 izieb) s unikátnym wellness komplexom,
  • v štýlovom dependance Pinius (3 apartmány a samostatná chatka),
  • v modernom hoteli Pieris*** (62 izieb),
  • v útulnom dependance Permoník (4 podkrovné izby) s reštauráciou Koliba.

Nájdete u nás:

  • atraktívny vláčik „Permon Expres“, ktorý premáva medzi našimi objektmi,
  • exteriérové detské ihriská, multifunkčné ihrisko (v zime klzisko),
  • požičovňu elektrických a horských bicyklov,
  • malebné lyžiarske stredisko SKI Podbanské, ideálne pre začiatočníkov a rodiny s deťmi (vrátane požičovne lyží/snowboardov, lyžiarskej školy a oddelenej sánkarskej dráhy),
  • krásne lesné chodníky a cestičky s drevenými sochami zvieratiek,
  • a množstvo ďalších atrakcií.

Vieme, že stále máme priestor zlepšovať sa. Prajeme si, aby ste pri každom ďalšom pobyte objavili novinky, ktoré pre Vás neustále pripravujeme.

Našim cieľom je neustále inovovať a ponúkať komplexné kvalitné služby za účelom maximálnej spokojnosti hostí.

Tím Podbanské Resort

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov