Špičkové bicykle na Podbanskom

Máte doma bicykle, ale trápite sa otázkou, ako ich dostať na Váš pobyt k nám do Tatier? My vás od týchto starostí odbremeníme. Nemusíte investovať do špeciálnych stojanov na auto ani obmedzovať svoju rýchlosť kvôli nákladu. 

Pri Grand hoteli Permon**** nájdete atraktívnu požičovňu bicyklov, kde máte na výber kvalitné horské bicykle značiek CUBE a KELLYS alebo špičkové elektrobicykle. Nezapožičiavame iba kvalitné značkové bicykle, u nás získate osobný prístup, ktorý je na nezaplatenie! Spestríte si Váš pobyt výletom na bicykli!

Profesionálny personál Vám ochotne poradí pri výbere správneho bicykla a nastaví Vám ho na mieru. Zapožičanie prilby grátis je samozrejmosťou. Ak plánujete cyklotúru s rodinkou, radi Vám zapožičiame detskú sedačku alebo špeciálny vozík pre dieťa za bicykel, vďaka ktorému bude výlet na bicykli pre Vaše ratolesti príjemným zážitkom. K dispozícii sú aj detské horské bicykle.

Obľúbená trasa vedie priamo z Podbanského cez Kôprovú dolinu ku Kmeťovmu vodopádu. Ide o najvyšší vodopád na Slovensku – tvorí ho sústava menších kaskád a až v závere sa naplno ukáže ako niekoľkokrát lomený. Najkrajšie trasy Liptova a Tatier, a aj tie menej známe, si môžete vychutnať aj v spoločnosti sprievodcu, ktorého si môžete objednať za poplatok.

Požičovňu bicyklov nájdete na parkovisku Grand hotela Permon**** a je otvorená od 27.4.2019 spravidla každý deň v čase od 9:00 do 17:00 hod. Zmena otváracích hodín je vyhradená. 
Telefonický kontakt: +421 915 53 80 46                         
Upozornenie: Platba platobnou kartou v požičovni žiaľ nie je možná. 
Cenník 

Ešte stále váhate? Navštívte štýlovú požičovňu bicyklov a zaručene odídete so spokojným úsmevom na perách. Tešíme sa na Vás.

pobyt v TatráchBicykle PodbanskéBicykle v požičovniPožičovňa bicyklov Permon

Dokumenty:

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov