MagazínEmpora Hotels

Rafting na Belej

Ste milovníkmi veľkej dávky adrenalínu? Vyskúšajte rafting na divokej vode.

RAFTING NA RIEKE BELÁ je možný v úseku Podbanské – Liptovský Hrádok.

Najkrajšia a najdravšia prírodná rieka Belá, ktorú ponúka Slovensko tečie priamo pod jej symbolom - Kriváňom. Splav Belej odkryje pohľad na divokú prírodu, ktorý bol pre Vás doposiaľ neprístupný. Rieka svojou obtiažnosťou pripraví množstvo chvíľ, ktoré žiadneho milovníka tohto športu určite nenechajú pokojným. Súhra posádky je nevyhnutná. Po ťažších úsekoch prídu vždy ľahšie. Preto je rafting na Belej jeden z najatraktívnejších a najlákavejších na Slovensku a teší sa veľkému záujmu. Splavovanie rieky Belá patrí k zážitkom, na ktoré sa nezabúda. Jej priezračná voda a divoká príroda už očarili nejedného vodáka.

Rafting na divokej vode si môžete rezervovať u nášho partnera Rafting & Teambuilding - MUTTON.
Pre našich hostí máme k dispozícii * 10% zľavu z ceny raftingu
* Na uplatnenie zľavy je potrebné preukázať sa platným hotelovým preukazom. Nárok na zľavu je možné uplatniť v termíne počas pobytu v Grand hoteli Permon**** alebo hoteli Pieris***.

Splav rieky Belá je možný v apríli, máji a júni v závislosti od počasia.V iných mesiacoch je možné využiť splav na rieke Váh alebo na kanáli v Areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši, kde trénujú aj olympijskí medailisti Michal Martikán a Elena Kaliská.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov