MagazínEmpora Hotels

Ekologická doprava v rezorte

Od novembra 2017 sa náš Podbanské resort rozhodol do portfólia svojich služieb zaradiť aj prístupnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily, pretože sa stal hrdým majiteľom 2 krásnych „e-tátošov“.

Našim cieľom je, aby sme prispeli k rozvoju ekologickej dopravy na Slovensku a postavili sa zoči-voči znižovaniu závislosti od fosílnych palív a každým dňom mali bližšie k našej prírode. Elektromobilmi Vás radi prepravíme medzi Grand hotelom Permon**** a hotelom Pieris***.

Iniciatívu Eco friendly vnímame ako prelomový bod a teší nás, že aj týmto krokom sa približujeme k našej dlhodobej vízii poskytovania služieb a pobytov v Tatrách s čo najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie. Veríme, že nás rezort budú hostia vnímať ako ten, ktorý robí všetko "S láskou k prírode“.

Inštaláciou dvoch ekologických nabíjačiek Podbanské resort poskytol pridanú hodnotu svojim zákazníkom a zároveň obohatil o nadštandardnú službu, ktorú ocenia mnohí priaznivci, ktorí sú s nami na rovnakej „eco vlne“.

Náš nabíjací stojan je neprehliadnuteľný, zbadáte ho ihneď pri vstupe na hotelové parkovisko Grand hotela Permon**** s vyhradeným parkovaním. Zatiaľ, čo si vychutnáte šálku lahodného cappuccina alebo načerpáte energiu v našom wellness centre, Váš "e-tátoš" sa bude „regenerovať“.

Rýchlosť jeho nabíjania je krátkych 20 minút*. Na našom nabíjacom stojane je možné nabíjať súčasne až dva elektromobily, obsluhujú ho zamestnanci nášho resortu, ktorí Vám radi pomôžu a poskytnú ďalšie informácie.

*záleží od typu auta a použitého nabíjacieho konektora (nabitie na 80 %)

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov