2011-11-14-mc-permon-6761-small_1.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 5 dní/4 noci
Cena za osobu 247,60 €
Dieťa do 2 rokov 0,40 €
Dieťa od 2 do 6 rokov 16 €
Dieťa od 6 do 12 rokov 83,60 €
Online rezervácia

Pieris ZIMA


Užite si zimnú dovolenku v Tatrách na Podbanskom v štýlovom hoteli Pieris*** za najlepšiu cenu... Obľúbený akciový pobyt zahŕňa špeciálne ceny pre deti vrátane juniorov. Komplexné služby rezortu Podbanské Vám ponúkajú vytúžený oddych a pokojné chvíle plné relaxu. Krásna príroda, útulné prostredie a vynikajúce služby Vám zaručia zážitky, na ktoré nezabudnete! A keď bude pani Zima štedrá a poteší nás bohatou snehovou nádielkou, budú za skvelú cenu k dispozícii lyžiarske vleky „Podbanské SKI“.

 


V hoteli Pieris*** Vám ponúkame:

 • ubytovanie v 1-lôžkovej izbe s prístelkou, 2-lôžkovej izbe alebo apartmáne Suite "Mini" Standard/Superior (podľa dostupnosti)
 • daň z ubytovania
 • polpenzia – raňajky a večere formou bufetu (4x)
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny)
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • voľný vstup do Wellness Pieris (Vstup do wellness komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín)
  Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m) s vodopádom a protiprúdom, Vírivá vaňa, Oddychové ležadlá, Infrasauna, Eukalyptová parná sauna, Klasická fínska sauna
  Časť SPA s množstvom relaxačných procedúr

 

V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa. 

Pobyt je možné využiť v mesiacoch december - marec s možnosťou predĺženia na ľubovoľný počet nocí (pobyt je možné využiť od 30.11.2018 do 31.03.2019 = deň odchodu). 
Pobyt nie je možné využiť v termíne 16.12. - 26.12.2018 ani 30.12. - 01.01.2019.

Navyše služby GRÁTIS pre Vás v Grand hoteli Permon****:

 • voľný vstup do wellness komplexu AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do wellness komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu)


AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.

KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), sauna Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.

SAUNA Paradise: Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.


* V deň odchodu je možné zakúpiť si 2-hodinový vstup do AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise za špeciálnu zvýhodnenú cenu 10 / osoba alebo ktorýkoľvek vstup za cenu ako pre ubytovaných hostí. Na uplatnenie špeciálnej ceny je potrebné odovzdať na balneorecepcii hotelový preukaz.

 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • neobmedzený vstup do fitness centra
 • detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.)

BONUSY pri ubytovaní na 7 a viac nocí:

 • 1x sladký dezert a káva/čaj v Lobby bare „Café Pieris“
 • súťaž o víkendový pobyt v hoteli Pieris***

Online rezervácia

Cenník

5 dní/4 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov Deti od 12 do 18 rokov
Pieris ZIMA
247,60 €
0,40 €
16 €
83,60 €
133,60 €


Doplatok za ďalší deň / noc: 56,90 €/osoba
                                                      33,40 €/junior, 20,90 €/dieťa od 6 do 12 rokov, 4 €/dieťa od 2 do 6 rokov ​Zmena cien je vyhradená.   

Online rezervácia

Online rezervácia

Ak Vám nevyhovuje Online rezervácia alebo máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás prosím e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk.