MagazínEmpora Hotels
190108-mc-permon-2123-small_1.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 5 dní/4 noci
Cena za osobu za 255,60 €
Dieťa do 2 rokov 1,60 €na prístelke
Dieťa od 2 do 6 rokov 24 €na prístelke
Dieťa od 6 do 12 rokov 89,60 €na prístelke
Online rezervácia

FIRST MOMENT: Pieris ZIMA

Rezervujte si zimnú dovolenku v predstihu a získajte apartmán za cenu dvojlôžkovej izby. Užite si zimnú dovolenku v Tatrách na Podbanskom v štýlovom hoteli Pieris*** za najlepšiu cenu. Obľúbený akciový pobyt zahŕňa špeciálne ceny pre deti vrátane juniorov a je ideálny aj na jarné prázdniny. Komplexné služby rezortu Podbanské Vám ponúkajú vytúžený oddych a pokojné chvíle plné relaxu. Krásna príroda, útulné prostredie a vynikajúce služby Vám zaručia zážitky, na ktoré nezabudnete! A keď bude pani Zima štedrá a poteší nás bohatou snehovou nádielkou, budú za skvelú cenu k dispozícii lyžiarske vleky „Podbanské SKI“.
Pobyt je na 5 dní/4 noci. Pobyt je možné predĺžiť na viac nocí. 

V hoteli Pieris*** ubytovaným hosťom ponúkame:

 • ubytovanie s raňajkami (formou bufetu) v 1-lôžkovej izbe s prístelkou, 2-lôžkovej izbe alebo v apartmáne Suite Mini (podľa dostupnosti) 
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny)
 • voľný vstup do hotelového Wellness Pieris  (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín. Platí aj v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.)
  Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m), Vírivá vaňa, Oddychové ležadlá, Infrasauna, Eukalyptová parná sauna, Klasická fínska sauna

Ubytovaní hostia môžu zároveň využiť aj služby v Grand hoteli Permon**** (vzdialený len 3 min. autom):

 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu.)
  AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.
  KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • voľný vstup do fitness centra
 • detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.)


Informácia: 
Súčasťou ubytovania je: raňajky, vstup do Wellness Pieris, parkovanie a služby v Grand hoteli Permon****: ranné plávanie v čase 07:00–10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres“.

Navyše služby pre Vás, ktoré zahŕňa pobytový balík:

    V hoteli Pieris***:

 • večera (4x) v hotelovej reštaurácii

    V Grand hoteli Permon**** (vzdialený 3 min. autom):

 • voľný vstup do wellness komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do saunového komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu.)
  SAUNA ParadiseBylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.


* V deň odchodu je možné zakúpiť si 2-hodinový vstup do SAUNA Paradise za špeciálnu zvýhodnenú cenu 10 /osoba alebo ktorýkoľvek vstup za cenu ako pre ubytovaných hostí. Na uplatnenie špeciálnej ceny je potrebné odovzdať na balneorecepcii hotelový preukaz.


V pobytovom balíku je zahrnutý aj miestny poplatok (daň z ubytovania).
 

BONUSY pri ubytovaní na 7 a viac nocí:

 • 1x sladký dezert a káva/čaj v Lobby bare „Café Pieris“
 • žrebovanie o víkendový pobyt v hoteli Pieris***Upozornenie:
V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa.
Pobyt je možné využiť v mesiacoch december - marec s možnosťou predĺženia na ľubovoľný počet nocí (pobyt je možné využiť od 29.11.2019 do 31.03.2020 = deň odchodu). 
Pobyt nie je možné využiť v termíne 15.12.2019 - 01.01.2020.

Online rezervácia

Cenník

5 dní/4 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov Deti od 12 do 18 rokov
FIRST MOMENT: Pieris ZIMA
255,60 €
v 1/1 alebo 1/2 izbe alebo Suite
1,60 €
na prístelke
24 €
na prístelke
89,60 €
na prístelke
142 €
na prístelke


Doplatok za ďalší deň / noc: 60,90 €/osoba
                                                      35,50 €/junior, 22,40 €/dieťa od 6 do 12 rokov, 6 €/dieťa od 2 do 6 rokov 

Ceny platné od 06.09.2019. ​Zmena cien je vyhradená.   

Online rezervácia

Online rezervácia

Ak Vám nevyhovuje Online rezervácia alebo máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás prosím e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk.