MagazínEmpora Hotels
fm-pieris-zima-final.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 5 dní/4 noci
Cena za osobu len za 285,60 €
Dieťa do 2 rokov 1,60 €
Dieťa od 2 do 6 rokov 32 €
Dieťa od 6 do 12 rokov 101,60 €
Online rezervácia

Pieris ZIMA

Užite si zimnú dovolenku a jarné prázdniny na Podbanskom v štýlovom hoteli Pieris*** za NAJLEPŠIU cenu. Využite obľúbenú akciu FIRST MOMENT: rezervujte si pobyt v termíne do 31.10.2020 a získajte apartmán za cenu 2-lôžkovej izby. 
Obľúbený akciový pobyt ponúka špeciálne ceny pre deti vrátane juniorov a aj sladký bonus, ktorý Vás poteší. Komplexné služby rezortu Podbanské ponúkajú vytúžený oddych a pokojné chvíle plné relaxu. Krásna príroda, malebné prostredie a vynikajúce služby Vám zaručia zážitky, na ktoré nezabudnete. A keď bude pani Zima so snehovou nádielkou  štedrá, budú za skvelú cenu k dispozícii lyžiarske vleky „Podbanské SKI“, ktoré máte od hotela priamo na dosah.

Pobyt je na 5 dní/4 noci. Pobyt je možné predĺžiť na viac nocí. 

V hoteli Pieris*** ubytovaným hosťom ponúkame:

 • ubytovanie s raňajkami (formou bufetu) v 1-lôžkovej izbe s prístelkou, 2-lôžkovej izbe alebo v apartmáne Suite Mini (podľa dostupnosti) 
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny)
 • voľný vstup do hotelového Wellness Pieris  (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín. Platí aj v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.)
  Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m), Vírivá vaňa, Oddychové ležadlá, Infrasauna, Eukalyptová parná sauna, Klasická fínska sauna

Ubytovaní hostia môžu zároveň využiť aj služby v Grand hoteli Permon**** (vzdialený len 3 min. autom):

 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu.)
  AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.
  KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • voľný vstup do fitness centra
 • detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.)

Informácia: 
Súčasťou ubytovania je: raňajky, vstup do Wellness Pieris, parkovanie a služby v Grand hoteli Permon****: ranné plávanie v čase 07:00–10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres“.

Navyše služby pre Vás, ktoré zahŕňa pobytový balík:

    V hoteli Pieris***:

 • večera (4x) v hotelovej reštaurácii

        BONUS pre Vás:

 • 1x sladké prekvapenie v Lobby bare „Café Pieris“
   

    V Grand hoteli Permon**** (vzdialený 3 min. autom):

 • voľný vstup do wellness komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do saunového komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu.)
  SAUNA ParadiseBylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.

  V čase po 18:30 hod. vstup do SAUNA Paradise možný len dospelým osobám.


* V deň odchodu je možné zakúpiť si 2-hodinový vstup do SAUNA Paradise za špeciálnu zvýhodnenú cenu 10 /osoba alebo ktorýkoľvek vstup za cenu ako pre ubytovaných hostí. Na uplatnenie špeciálnej ceny je potrebné odovzdať na balneorecepcii hotelový preukaz.V pobytovom balíku je zahrnutý aj miestny poplatok (daň z ubytovania).
 


Upozornenie:
V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa.
Pobyt je možné využiť v mesiacoch december - marec s možnosťou predĺženia na ľubovoľný počet nocí (pobyt je možné využiť od 29.11.2020 do 31.03.2021 = deň odchodu). 
Pobyt nie je možné využiť v termíne 20.12.2020 - 01.01.2021.

Online rezervácia

Cenník

5 dní/4 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov Deti od 12 do 18 rokov
Pieris ZIMA
285,60 €
1,60 €
32 €
101,60 €
157,60 €
Pieris ZIMA - akcia FIRST MOMENT
285,60 €
1,60 €
32 €
101,60 €
157,60 €


Doplatok za ďalší deň / noc: 68,40 €/osoba 
                                                      39,40 €/junior, 25,40 €/dieťa od 6 do 12 rokov, 8 €/dieťa od 2 do 6 rokov 

Ceny platné od 31.08.2020. ​Zmena cien je vyhradená.   

Online rezervácia

Online rezervácia

Ak Vám nevyhovuje Online rezervácia alebo máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás prosím e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk.