Empora Hotels
Wellness Permon´s Paradise
Saunový raj

Vstúpte do SAUNA Paradise v Grand hoteli Permon**** a pocíťte výnimočnosť unikátneho komplexu sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu. SAUNA Paradise je harmonickým spojením hydroterapie a aromaterapie, miestom, kde vyniknú protiklady chladu a tepla, čistého a vôňou nasýteného vzduchu, hry tvarov a farieb, ticha a príjemnej hudby.

SAUNA Paradise - jedinečný komplex viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2, je najväčším hotelovým saunovým rajom na Slovensku.

Objavte mapku wellness komplexu...

Hydroterapia je liečba vodou vo všetkých jej skupenstvách (ľad, kvapalina, para). Využíva jedinečné fyzikálne a chemické vlastnosti vody, nositeľky života na zemi. Liečenie vodou objavili naši predkovia už v predhistorických dobách nezávisle na všetkých kontinentoch. Vyskúšajte si parné kúpele, subaquálnu masáž, perličkový kúpeľ, škótsku sprchu, masáž ľadom, blahodárne striedanie horúcej a studenej vody alebo otužovanie v ľadovo chladnej vode.

Aromaterapia je prírodná liečba využívajúca rastlinné silice, ktoré sa získavajú z liečivých rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich využívali všetky staré civilizácie. V SAUNA Paradise sú použité výhradne prírodné silice typu NATURAL. Ide o silice v najvyššej kvalite získané iba tradičnými postupmi, dovážané z najlepších produkčných oblastí celého sveta. Vychutnajte si odborne zostavené aromaterapeutické relaxácie pravé inhalačné terapie.

Nechajte sa uniesť príjemnou atmosférou komplexu SAUNA Paradise.
Spojenie liečivých účinkov sáun a kúpeľov v harmónii s prírodou vytvára neopakovateľnú atmosféru. Hydroterapia a aromaterapia sú stáročiami overené spôsoby ako nájsť oddych a regeneráciu potrebnú pre uvoľnenie a načerpanie novej energie. Komplex SAUNA Paradise poteší Vaše zmysly a umožní Vám vychutnať si nerušený relax.

Užite si saunovanie naplno! Ako prvý na Slovensku sme ponúkli návštevníkom wellness centra saunové rituály, niekedy nazývané tiež saunové ceremoniály či sauna SHOW. V strednej Európe sú novinkou posledných rokov. Čo si pod týmto pojmom predstaviť? Ide o spestrenie saunovania vykonávané skúseným saunérom spravidla spojené s potieraním pokožky rôznymi, telu prospešnými, produktmi. Na SAUNOVÝ CEREMONIÁL sa môžete tešiť vo vybraných termínoch.