MagazínEmpora Hotels

Objavte čaro Piniusu

Ak máte radi súkromie a premýšľate nad skvelou dovolenkou alebo predĺženým víkendom v krásnom tatranskom prostredí, určite nahliadnite do štýlovej chaty Pinius, ktorá je 1.1.2023 dependance hotela Pieris. V Piniuse zažijete úžasnú (nielen) rodinnú atmosféru, a to hlavne vďaka útulnému prostrediu.

Celkové vyhotovenie a vybavenie chaty je totiž navrhnuté tak, aby bolo v dokonalom súlade s okolím – všade prítomné drevo dotvára jedinečný pocit a teplo domova. A to bez ohľadu na to, ako ďaleko sú hostia od svojho skutočného domova...

Príjemná zmena...
Dependance Pinius predstavuje zaujímavú alternatívu k ostatným hotelovým zariadeniam v rámci resortu Podbanské. Preto, ak preferujete úplný pokoj a chceli by ste „zabudnúť“ na okolitý svet a ruch hotela, je Pinius práve pre vás. Ďalšou výhodou je celková kapacita 23 lôžok (Pinius je tvorený 3 apartmánmi a 1 samostatnou chatkou). K dispozícii sú tak variabilné možnosti ubytovania, vďaka ktorým je Pinius ideálnym miestom pre väčšie rodinné a priateľské stretnutia.

Samotná lokalita je „Family friendly“ v pravom slova zmysle – okrem bohatej siete turistických a cyklo chodníkov rôznej náročnosti, nájdete v blízkosti Piniusu výborné rekreačné zázemie. Deti poteší predovšetkým krásne ihrisko s množstvom atrakcií (pieskovisko, šmýkačky, preliezačky), detská horolezecká stena či futbalové ihrisko, ktoré sa v zimnom období mení na rozľahlé klzisko. Rodičia budú mať radosť z krytého ohniska, kde je možné pripravovať špeciality na grile alebo variť guláš.

Pokojne buďte nároční...
Okrem praktického moderného vybavenia, zasadeného do útulného dreveného interiéru, si môžete užívať vymoženosti štýlového hotela Pieris či neďalekého štvorhviezdičkového Grand hotela Permon. Luxusné ošetrenia, masáže, plávanie v plaveckom bazéne alebo strávenie príjemného dňa vo wellness komplexe Permon´s Paradise – vďaka prvotriednym službám a starostlivosti o ubytovaných hostí, bude dovolenka na Podbanskom nezabudnuteľnou. Na jednej strane si vychutnáte dokonalé privátne prostredie luxusnej chaty Pinius a na strane druhej máte plne k dispozícii výhody, ktoré ponúka štýlový hotel Pieris ako aj jedinečný Grand hotela Permon. Takáto kombinácia dokáže splniť aj tie najnáročnejšie očakávania dovolenkujúcich.

Pre rodiny, priateľov aj kolegov...
Charakter ubytovacieho zariadenia Pinius ho predurčuje k obľúbenosti u veľkej skupiny hostí. Rodiny s deťmi ocenia úžasný pokoj, dokonalé horské „ticho“ a možnosti zábavy pre najmenších. Skupinky priateľov zase súkromie a ničím (nikým) nerušené grill & party večery. A firmy sa môžu spoľahnúť na privátny priestor pre porady a teambuilding; s možnosťou využitia nielen kongresových miestností, ale takisto prvotriednych doplnkových služieb – všetko pre bussiness, relax a pohodlie zároveň.

 

Víkendový wellness pobyt pre páryštýlový apartmán TatryApartmány TatryUbytovanie apartmány v Tatráchrodinné apartmány v Tatráchvíkendový wellness pobyt v Tatráchvíkendový pobyt v Podbanskom Tatrywellness pobyt pre rodiny s deťmi Podbanské Tatry

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov