MagazínEmpora Hotels
6.jpg
Späť
Teplota 90 ˚C/105 °C
Permon´s Paradise

Svištia lúka

V poradí už štvrtá fínska sauna nachádzajúca sa vnútri wellness komplexu „Svištia lúka“.  Jedná sa o úplne nový typ modernej fínskej sauny, ktorá má priaznivé účinky na zdravie človeka. Na svoje si v nej prídu aj naši najskalnejší hostia.

Pobyt vo fínskej saune zabezpečuje účinnú prevenciu proti rôznym chorobám a zvyšuje našu odolnosť. Teplo sauny pôsobí blahodarne na organizmus, uvoľňuje psychiku i svalstvo. Srdce bije síce o niečo rýchlejšie, ale rozšírením početných ciev v pokožke sa zmierni jeho námaha. Saunovanie je prirodzeným spôsobom starostlivosti o telo. Potenie a opakované sprchovanie vedú k dôkladnému očisteniu pokožky. Teplo sauny zároveň podnecuje tvorbu nových buniek pokožky.

Účinky: Zvýšené prekrvenie a prehriatie môže zlepšovať pohyblivosť svalstva a kĺbov, prípadne znižovať bolesti. Saunovanie významne pôsobí ako prevencia pred rôznymi chorobami z nachladnutia, napomáha k odplaveniu nežiaducich látok. Prudkým zahrievaním a hneď schladením dochádza k rozširovaniu a zužovaniu ciev, čím sa cievy stávajú pružnejšími.

Indikácie: Vhodná pre chronické zápalové ochorenia dýchacích ciest, pohlavných a močových orgánov, srdcovocievny systém, chronické zápalové ochorenia pohybového systému, funkčné poruchy prekrvenia, vhodná pri liečbe horných dýchacích ciest, poruchách pohybového ústrojenstva, nespavosti, alergických stavoch.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov