MagazínEmpora Hotels

Grand hotel Permon****

Šálka dobrej kávy, čaju či lahodný zákusok v príjemnom prostredí Lobby baru Grand hotela Permon**** s výhľadom na majestátny štít Kriváňa nielen výnimočne chutí, ale aj naladí na pozitívne myšlienky. Bohatý výber alkoholických i nealkoholických nápojov nájdete v Dennom alebo Nočnom bare, kde hudba spríjemní Vaše posedenie.

LOBBY BAR
- bar s výhľadom na majestátny tatranský štít Kriváň nachádzajúci sa na 8. poschodí hotela oproti recepcii, ponúkna širokú paletu jedinečných káv a čajov už pri príchode do hotela. Lahodne vyzerajúce a chutné zákusky potešia každý „rozmaznaný jazýček".
OTVÁRACIE HODINY :
Počas pracovných dní v čase od 08:00 hod. do 21:00 hod.
Sobota a nedeľa v čase od 07:00 hod. do 21:00 hod.
* zmena otváracích hodín je vyhradená

DENNÝ BAR
- bar nachádzajúci sa na 7. poschodí hotela ponúka okrem výnimočnej atmosféry aj šálku Vašej obľúbenej kávy či pohár osviežujúceho drinku, ktorý určite poteší nie len svojou farebnosťou, ale aj chuťou. Živá hudba spríjemní náladu vo večerných hodinách.
OTVÁRACIE HODINY :
Pondelok - nedeľa v čase od 09:00 hod. do 23:00 hod.
* zmena otváracích hodín je vyhradená

NOČNÝ BAR
- v prostredí tohto jedinečného baru nachádzajúceho sa na 4. poschodí hotela si môžete vychutnať alkoholické, nealkoholické i osviežujúce miešané drinky. Jedinečnosť Nočného baru vystihuje pohľad na bazén počas večernej zábavy.
OTVÁRACIE HODINY :
Utorok - sobota v čase od 21:00 hod. do 03:00 hod.
* zmena otváracích hodín je vyhradená

Oznam: Od 1.9.2020 je Nočný bar (4. posch.) Grand hotela Permon**** ZATVORENÝ do odvolania. 
Radi Vás oblúžime v Lobby bare (8. posch.) a Dennom bare (7. posch.) Grand hotela Permon**** v čase otváracích hodín barov.

**zmena dostupnosti uvedeného objektu je vyhradená.**

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov