MagazínEmpora Hotels
200921-mc-podbanske-0314-baner.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 3 dni/2 noci
Cena za osobu 223 €
Dieťa do 2 rokov x
Dieťa od 2 do 6 rokov x
Dieťa od 6 do 12 rokov x
Online rezervácia

Pieris IN LOVE

Vychutnajte si spoločné chvíle v romantickom prostredí obľúbeného hotela pre páry. Hotel Pieris*** ponúka čarovnú atmosféru tatranského lesa a prvotriedne služby. Pri príchode Vás v štýlovom apartmáne Suite Mini poteší fľaša sektu s jahodami. Pre Váš nerušený oddych si môžete raňajky objednať priamo na izbu a vychutnať si ich v súkromí. Dokonalý oddych a romantiku zažijete vo wellness komplexe – môžete využiť príjemné wellness centrum priamo v hoteli Pieris alebo si užiť unikátny wellness raj AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v neďalekom Grand hoteli Permon****. 
Pobyt „Pieris IN LOVE“ na 3 dni (2 noci) s polpenziou je ideálny ako darček pre Vašu polovičku. Pobyt je možné rezervovať si v dňoch nedeľa - piatok (deň nástupu: nedeľa - streda). Kapacita izieb na pobyt v 1 termín je limitovaná.


TIP na darček: pobyt je možné objednať si na darčekový poukaz s voľným vyberom termínu (platnosť poukazu až 1,5 roka od vystavenia). Objednávku prosím posielajte
e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk. 

 


V hoteli Pieris*** ubytovaným hosťom ponúkame:

 • ubytovanie s raňajkami v apartmáne Suite Mini Standard/Superior (podľa dostupnosti).  EXKLUZÍVNE v rámci pobytu "Pieris IN LOVE" máte možnosť využiť "raňajky na izbe" (možnosť výberu zo 4 menu).
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny) a rezortná doprava Elektromobil Podbanské Resort (premáva spravidla v čase: 07:00 - 22:00 hod. /okrem: 11:30 hod. - 12:30 hod. a 16:30 hod. - 17:30 hod./ po dohode s hotelovou recepciou alebo telefonickom preverení dostupnosti služby na tel. čísle 0914 330 730)
 • voľný vstup do hotelového Wellness Pieris  (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín. Platí aj v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.)
  Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m), Vírivá vaňa, Oddychové ležadlá, Infrasauna, Eukalyptová parná sauna, Klasická fínska sauna

Ubytovaní hostia môžu zároveň využiť služby v Grand hoteli Permon**** (3 min. autom):

 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1 x vstup do 16:00 hod. po odovzdaní hotelového preukazu).
  AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.
  KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • voľný vstup do fitness centra

Informácia: 
Súčasťou ubytovania je: raňajky, vstup do Wellness Pieris, parkovanie a služby v Grand hoteli Permon****: ranné plávanie v čase 07:00–10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres“.

Navyše služby pre Vás, ktoré zahŕňa pobytový balík:

    V hoteli Pieris***:

 • večera (2x) a k večeri 2 dcl vína (na osobu, podľa dennej ponuky reštaurácie)
  Počas večere sedenie pri romantickom "Reservé" stole so sviečkami.
 • fľaša sektu s jahodami pri príchode na izbe
 • lahodný dezert (1x za pobyt) v Lobby bare "Café Pieris"

    V Grand hoteli Permon**** (vzdialený 3 min. autom):

 • voľný vstup do wellness komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do saunového komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a v deň odchodu: 1 x vstup do 16:00 hod. po odovzdaní hotelového preukazu).
  SAUNA ParadiseBylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.

  V čase po 18:30 hod. vstup do SAUNA Paradise možný len dospelým osobám.

V pobytovom balíku nie je zahrnutý miestny poplatok (daň z ubytovania) vo výške 0,60 €/osoba od 12 rokov/noc.


Upozornenie:
V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa (po 15:00 hod.).
Pobyt je možné rezervovať si v dňoch nedeľa - piatok (deň nástupu: nedeľa - streda).
Pobyt nie je možné využiť v termínoch 28.03.-01.04.2024, 30.10.-03.11.2024)

Kapacita izieb na pobyt v 1 termín je limitovaná.

NOVINKA: 
Možnosť doplatku na plnú penziu:
 lahodný 3-chodový obed (výber z menu) len za 14 €.
Cena platí pri objednaní vopred – pri rezervácii pobytu. Cena je za dospelú osobu/deň. Doplatok sa účtuje na celú dobu pobytu. 

Online rezervácia

Cenník

3 dni/2 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov
Pieris IN LOVE
223 €
x
x
x

Ceny platné od 10.01.2024. Zmena cien a platnosti termínov je vyhradená.   

Online rezervácia

Online rezervácia

Ak Vám nevyhovuje Online rezervácia alebo máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás prosím e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk.