Ideálny darček pod stromček?

Chcete obdarovať svojich najbližších tým najlepším spôsobom? Máme pre Vás skvelý tip na darček pod stromček. 

Doprajte im dokonalý oddych a nezabudnuteľné zážitky priamo pod Kriváňom.
 

Uvádzame 5 dôvodov, prečo je wellness pobyt na Podbanskom ideálnym darčekom na Vianoce. 

1.Originalita:
Podbanské je malá horská osada, ktorá sa rozprestiera na rozhraní dvoch najvyšších slovenských pohorí – Vysokých a Západných Tatier. Dominantou lokality je Kriváň, označovaný aj ako symbol Slovenska. U nás si môžete vychutnať jedinečný výhľad na tento majestátny tatranský štít, či už z vírivky pod holým nebom alebo priamo z hotelovej izby. Malebnú scenériu dotvára rozprávková rieka Belá, ako jediná raftová rieka na Slovensku.
2.Výnimočnosť:
Zažite najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku. Wellness komplex Permon´s Paradise je k dispozícii hosťom ubytovaným v Grand hoteli Permon****, a zároveň hosťom hotela Pieris***. Vychutnajte si výnimočnosť unikátneho komplexu sáun vodných a parných kúpeľov, využívajúcich výhradne prírodné látky. Najväčší saunový svet na Slovensku ponúka viac ako 30 atrakcií. Okrem toho u nás môžete využiť atraktívne SPA procedúry i ošetrenia exkluzívnej svetovej značky SOTHYS Paris v hotelovom BEAUTY Paradise. 
3. Časová flexibilita:
Darčekový poukaz na pobyt môžete uplatniť kedykoľvek v priebehu 1,5 roka. K dispozícii je voľný výber termínu. 
4. Udržateľnosť:
Darovať darčekovú poukážku na pobyt v našom rezorte odporúčame aj preto, ak ste sa rozhodli tento rok nezahlcovať svoje okolie darčekmi v podobe vecných predmetov. Aj malý kúsok papiera v podobe ceniny môže priniesť obrovskú radosť. Nielenže sa zachováte priateľsky k životnému prostrediu, ale aj umožníte niekomu stráviť príjemný čas v nádhernej lokalite. 
5. Hovorí sa, že:
„Investícia do zážitkov je tá najlepšia.“ Doprajete svojím najbližším nezabudnuteľné zážitky a spomienky na spoločné chvíle v kruhu rodiny. 


Chcete vyčariť úsmev na tvári svojim najbližším pri rozbaľovaní darčekov pod stromčekom? Poznáme návod, ako na to :)

 

Naše tipy:

Grand hotel Permon****
→ TIP cenovo prijateľný a zaujímavý z hľadiska vyžitia: pobyt "Blesková akcia"
→ TIP pre rodinu: pobyt "Permon All Inclusive"
→ TIP pre náročných: pobyt "Nádych Ázie"
→ TIP pre najlepšie kamarátky, mamy a dcéry či sestry: pobyt "Dámska jazda"

Hotel Pieris***
→ TIP cenovo prijateľný a zaujímavý z hľadiska vyžitia: pobyt "Blesková akcia"
→ TIP pre zamilovaných: pobyt "Pieris IN LOVE"
→ TIP na ten najobľúbenejší: pobyt "Pieris POHODA"


Darujte darčekový poukaz na pobyt v krásnom prostredí Grand hotela Permon**** alebo darčekový poukaz na pobyt v štýlovom hoteli Pieris*** teraz s platnosťou až 1,5 roka.
UPOZORNENIE: ak si želáte darčekový poukaz doručiť do Vianoc, objednávku je potrebné zaslať priamo na rezervačné oddelenie najneskôr do piatku 09.12.2022. Úhradu za poukaz je potrebné zrealizovať najneskôr do piatku 16.12.2022. Poukazy, ktorých úhradu prijmeme po termíne 16.12.2022 budú odoslané až po 27.12.2022.

 

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov