Ideálna rodinná dovolenka

Nechajte sa vytrhnúť z reality do sveta oddychu a ničím nerušenej pohody. Ale ako vyhovieť všetkým, keď každý člen rodiny má inú predstavu, ako stráviť dokonalú dovolenku?

Tí najmenší chcú prežívať nezabudnuteľné dobrodružstvá a nájsť si nových kamarátov. Tínedžeri túžia po zábave a adrenalínových športoch. A rodičia sa tešia na chvíle, vďaka ktorým zabudnú na povinnosti a budú si vychutnávať spoločné chvíle v prítomnosti svojich najbližších. My ti toto prianie splníme.


Podbanské resort poskytuje neobmedzené možnosti, ako si naplno užiť rodinnú dovolenku. Nájdete v ňom to, čo vám v dnešnom uponáhľanom svete chýba, čiže čas na seba a svojich najbližších priamo v srdci Tatier s dokonalou atmosférou. Výhľad na Kriváň a krásne prostredie, tento pohľad nenechá chladným nikoho a verte mi, očarí vás na prvý pohľad.

Samotná poloha komplexu Podbanské resort je zárukou relaxu –  a to aj aktívneho, pretože v jeho blízkosti objavíte bohatú sieť turistických chodníkov a cyklistických trás. Horský vzduch navyše príjemné unaví všetky ratolesti :)

Podbanské resort však nie je iba hotelom v prírode. Ako komplex dokáže zastrešiť rozmanité služby a poskytnúť ich naraz, na jednom mieste. Nemusíte už robiť viac žiadne kompromisy.

V Podbanské resort môže každý člen rodiny robiť presne to, čo chce. Ak máte práve chuť si zaplávať alebo zrelaxovať vo wellness centre Permon´s Paradise, určite vás poteší možnosť využiť služby jedinečného detského kútika Grand hotela Permon. O deti sa postará kvalifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami.

Podbanské je Baby Friendly“ komplex, čo znamená, že pre detičky je pripravený zaujímavý animačný program a tematické akcie. V Grand hoteli Permon sú prítomní maskoti, škriatkovia Permoníci, ktorých úlohou je spríjemňovať pobyt všetkým ubytovaným. Hviezdami komplexu sú naše dva milované hovoriace papagáje Žako a Arni.


Horská osada Podbanské je miestom, kde sa skutočne oplatí spoznávať prírodu. V prípade, že chcete intenzívnejšie aktivity, využite možnosť zapožičania horských bicyklov. Pre športovcov je k dispozícii tenisový kurt, fitness centrum alebo adrenalínová atrakcia – rafting na divokej rieke Belá v sprievode profesionálnych inštruktorov.

Podbanské resort má navyše ďalšie lákadlo, a tým je Grand hotel Permon a jeho najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku. Nájdete v ňom:

- SAUNA Paradise s 30 atrakciami (saunový svet, vodné a parné kúpele)
- AQUA Paradise s tobogánom a tryskami
- KIDS´ Paradise pre deti všetkých vekových kategórií s plytkým bazénom, 33ºC vodou a zvieracími šmýkačkami
- SPA Paradise, ktorý poteší zmysly a poskytne úžasný oddych – vďaka masážam a SPA procedúram
- BEAUTY Paradise, kde si môžete dopriať luxusné pleťové a telové ošetrenia či kozmetické služby


Pri rodinnej dovolenke sa už nemusíte rozhodovať medzi miestom, ktoré z hľadiska služieb a aktivít vyhovuje viac dospelým alebo naopak miestom, vhodnejším pre deti. Tatranský komplex Podbanské resort splní očakávania a nároky všetkých členov rodiny.

 

Video Podbasnké resort

wellness pobyt Tatrywellness pobyt v Tatráchvíkendový pobyt v Tatráchvíkendový pobyt Tatry

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov