MagazínEmpora Hotels
logo-pp.jpg
Späť
Dĺžka 15 minút
Cena 10 EUR

Masáž „Pregnancy“ (masáž pre tehotné)

Pregnancy masáž je masáž určená pre budúce „maminy“, aby ste si oddýchli, uľavili boľavému, preťaženému chrbtu a nohám. Masírujeme po sediačky alebo na boku (stabilizovaná poloha). Záleží od tehotnej, v akej polohe jej je najpohodlnejšie.
Masáž sa môže vykonávať na celom tele. Počas masáže sa nesmú priamo masírovať reflexné zóny. Masáž chrbta je vhodná pre tehotné, ktoré majú bolesti chrbtice, zle sa im spí, cítia, že majú  stuhnutý chrbát, šiju. Je veľmi príjemná, nakoľko je jemná, uvoľní stuhnuté svalstvo a pri pravidelnosti i bolesť. Relaxačná masáž nôh celkovo pôsobí proti „ťažkým“ nohám a opuchom. Masážou nôh sa zrelaxuje celé telo. Je to čisto relaxačná masáž, nakoľko reflexná nie je vhodná pre tehotné ženy. Svaly a šľachy lýtka sa Vám príjemne uvoľnia a po masáži sa budete cítiť výborne.
 
Odporúčanie: Masáž, po ktorej sa budúce mamičky budú cítiť oveľa lepšie, chrbát bude menej bolieť, nôžky odpuchnú...
 
Indikácie: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky 
 
Kontraindikácie: horúčky a infekčné ochorenia, akútne zápalové ochorenia a zlyhávanie dôležitých životných funkcií, infekcie kože a plesňové ochorenia, lokálne postihnuté miesta po zápaloch žíl a trombózy, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr, masáž brucha pri menštruácii, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporóza

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov