MagazínEmpora Hotels
jogurt.jpg
Späť
Dĺžka 25/45 minút
Cena 20 EUR/27 EUR

Jogurtová masáž "Jogurtové pohladenie"

Vitamíny, minerály, mliečne cukry a stopové prvky, ktoré telový jogurt obsahuje, majú veľmi priaznivý a pozitívny vplyv na našu pokožku. Telový jogurt má na pokožku dva základné účinky - hydratuje a čiastočne vyhladzuje a tiež má schopnosť ľahko pomôcť pri hojení drobných rán. Telový jogurt Vašu pokožku osvieži a zasýti. Jogurtová masáž je veľmi vhodná pre suchú a citlivú pokožku, a v letnom období je priamo ideálne ako regenerácia po opaľovaní. 
V kombinácii s pílingom má jogurt výrazne vyživujúce schopnosti. Píling umožňuje odstránenie odumretých buniek a pokožka tak môže lepšie vstrebávať jogurt, ktorý sa do nej úplne vsakuje. Jogurtová masáž detoxikuje, vyživuje a regeneruje pokožku celého tela. Koži sa navracia pevnosť a pružnosť, je jemná a vláčna zároveň. 


Indikácie: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky
 

Kontraindikácie: horúčky a infekčné ochorenia, akútne zápalové ochorenia a zlyhávanie dôležitých životných funkcií, infekcie kože a plesňové ochorenia, lokálne postihnuté miesta po zápaloch žíl a trombóze, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr, tehotné ženy a 2 mesiace po pôrode, masáž brucha pri menštruácii, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporóza

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov