MagazínEmpora Hotels
18.jpg
Späť
Dĺžka 15 minút
Teplota 40 ˚C/45 °C
Permon´s Paradise

Rímsky parný kúpeľ

K vôni cédrového dreva je primiešané guajakové drevo, ktoré na začiatku novoveku začali dovážať z Ameriky ako liek proti infekčným chorobám. V zmesi je i ružové drevo z brazílskych pralesov, u ktorého Indiáni spozorovali hojivé účinky, keď z týchto stromov tesali lode a poranenia sa im hojili prekvapivo rýchlo a ľahko. Austrálsky santal je pomerne nedávno objavený strom s výraznými liečivými vlastnosťami. Preneste sa do atmosféry starovekých rímskych kúpeľov a nechajte voľne pôsobiť čistú paru na pokožku celého Vášho tela. V žiadnom inom prostredí neprídete k tak účinnému otváraniu pórov a k podpore potenia.

Účinok: regeneračný, detoxikačný, posilnenie imunitného systému, povzbudzujúci

Indikácie: Výrazné vylučovanie metabolitov a toxických látok z krvi a tukového tkaniva cez potné žľazy. Silica z ružového dreva pomocou pary pôsobí na pokožke, kde má liečivé a protizápalové účinky, zároveň mierni nervozitu.

Kontraindikácie: infekčné choroby, hnisavé ochorenia kože, plesne, infekcie, akútne horúčkovité ochorenia, všetky choroby v akútnom štádiu, hypertenzia a známky obehového zlyhania, stavy po hlbokej trombóze, zhubné nádory, epilepsia, inkontinencia moču a stolice, tehotenstvo, všetky akútne ataky chronických ochorení, dekompenzácia chronických ochorení, infekčné ochorenia, aktívna TBC, krvácavé stavy, psychické ochorenia, horúčkové stavy, febrílne stavy, tehotenstvo, relatívna kontraindikácia vek nad 70 rokov.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov