MagazínEmpora Hotels
logo-pp.jpg
Späť
Dĺžka 5 - 10 minút
Cena 8 EUR
Permon´s Paradise

Jemná masáž olejom (možnosť výberu: zoštíhľujúci krém ALEBO odvodňujúci olej ALEBO olej na spevnenie pokožky)

Odvodňujúci masážny olej je bohatý na rastlinné a éterické oleje (obsahuje olej z tymiánu, cyprusu, škorice, jalovca, rozmarínu, šalvie, mäty piepornej, citrónu, hroznových semiačok). Táto kombinácia má silný odvodňujúci účinok, pomáha rozkladať tukové usadeniny, spevňuje pokožku a zlepšuje krvný obeh.

Použitie: Olej je vhodný ako záverečný prostriedok po procedúre alebo na masáž. Olej môžeme použiť spolu s Čistiacou morskou soľou a vykonať peelingovú masáž /soľ sa postupne vstrebe do pokožky/ pred vybranou procedúrou. Pár kvapiek oleja odporúčame pridať aj do zábalov.

Spevňujúci masážny olej kombinuje rastlinné výťažky a esenciálne oleje pšenice, mäty piepornej a rozmarínu, ktoré obnovujú ochrannú funkciu pokožky, stimulujú vytváranie nových buniek pokožky a celkovo priaznivo pôsobia na pokožku a tkanivá, ktoré sa stávajú pevnejšie.

Účinky: tónovanie pokožky, obnova ochrannej funkcii pokožky, obnova pružnosti a zvýšenie pevnosti pokožky, zmäkčenie pokožky, protizápalový účinok

Hlavné zložky: olej z pšeničných výhonkov, rozmarínový olej, olej z mäty piepornej, olej z révových zŕn, olej z hroznových jadierok

Použitie: Olej je vynikajúci prípravok na masáže vďaka silnej kĺzavosti a príjemnej konzistencii. Na masáž stačí pár kvapiek. Olej môžeme použiť spolu s Čistiacou morskou soľou a vykonať masáž /soľ sa postupne vstrebe do pokožky/ alebo telový peeling pred vybranou procedúrou. Pár kvapiek oleja odporúčame pridať aj do zábalov na chudnutie alebo na spevnenie.

Pri procedúrach z radu "Morská terapia" odporúčame kombináciu: píling + zábal + jemná masáž olejom.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov