Sušienky Verbena & Hotel Pieris***

Hotel Pieris*** sa nám nepochybne spája s bylinkami. Aj Vám učarovala jeho štýlová bylinková terasa? Navyše bylinky sú neodmysliteľnou súčasťou kuchyne, ktorú v hoteli Pieris*** vedie šéfkuchár Tomáš Bobrovčan. Bylinky lahodne dochutia jedlá, dajú sviežosť limonádam a práve z byliniek je nepochybne najlepší čaj.

  


Spolupráca so značkou VERBENA
Sme radi, že sa nám pred časom podarilo nadviazať spoluprácu so značkou Verbena, ktorá je topkou na trhu medzi bylinkovými cukríkmi a neustále prináša na trh novinky, ktoré sú svojou podstatou inšpirované prírodou a reflektujú na súčasné trendy. Originalita značky spočíva v používaní extraktov byliniek. Najnovšie uviedla značka na trh novinku Verbena Sušienky s benefitmi, ktoré sú zárukou kvality a chuťového zážitku vďaka atraktívnemu zloženiu, vrátane originálnej kombinácie byliniek.

Naši hostia sušienky získajú pri nástupe na pobyt na recepcii hotela Pieris*** ako darček a zároveň ako motiváciu pre vyplnenie dotazníkov o spokojnosti s pobytom. 


Verbena Sušienky sú upečené zo starostlivo vybraných surovín s vyváženým obsahom živín a sú určené pre všetkých aktívnych ľudí uprednostňujúcich zdravý životný štýl. Sušienky Verbena obsahujú vysoký podiel vlákniny, cereálny mix či inulín z čakanky a pri ich výrobe sa používa bambucké maslo. Unikátna kombinácia byliniek a ovocia je navyše obohatená o benefit. Rakytníkové sušienky s kúskami pomaranča sú obohatené o Omega-3 mastné kyseliny, bazové s kúskami amerických brusníc o minerály (vápnik, zinok, železo, mangán a horčík) a levanduľové s kúskami čučoriedok o vitamín B3.

 

Prišlo chladnejšie počasie a spolu s ním vhodný čas, ktorý by sme mali venovať prevencii pred nachladnutím. Nakoľko sú sušienky obohatené o veľa minerálov a vitamínov, ktoré podporujú fungovanie imunitného systému, máme ideálne obdobie pre nákupy podobných produktov. Aktuálne sa dokonca môžete zapojiť do súťaže o zaujímavé ceny.
Jednou z nich je aj darčekový poukaz na wellness pobyt na 3 dni /2 noci s polpenziou u nás v hoteli Pieris***.


Spojíte tak príjemné s užitočným, pochutíte si na chutných sušienkach a k tomu máte šancu vyhrať skvelý pobyt. 

Hotel Pieris*** Vás príjemne prekvapí - interiérom, štýlovým izbami, kvalitnými službami, vynikajúcou gastronómiou i atraktívnou polohou v obklopení Vysokých, Nízkych a Západných Tatier zároveň. Zažite jedinečnú atmosféru malebnej horskej osady Podbanské a doprajte si skutočný oddych v spojení s prírodou a napojením na najobľúbenejší wellness komplex v Grand hoteli Permon****. 


TIP pre Vás:
Ochutnajte počas pobytu v hoteli Pieris*** netradičný dezert, vytvorený práve z Verbena sušienok. Je ideálnym dezertom k lahodnej káve či čaju.

Pre tých, ktorí si radi pochutnajú na obľúbenom „cheesecake“, vyskúšajte recept na sušienkovo-ovocný dezert, ktorý pripravil náš šéfkuchár Tomáš Bobrovčan


GALÉRIA FOTIEK  K ČLÁNKU

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov