Prečo deti Permon milujú?

Detský raj. Práve tieto dve slová vystihujú Grand hotel Permon**** zo všetkého najviac. Od najmenších detičiek po tie najväčšie. Všetky si prídu na svoje. 

Počasie na horách býva občas vrtké, no my sme pripravení aj na túto variantu. Detičky majú k dispozícií štýlový vnútorný detský kútik v atraktívnom dizajne, v ktorom sa im venujú milé kolegyne každý deň. Je vyrobený na mieru v lesnej tematike. Jeho jedinečnosť deti zaujme už pri prvom kontakte. Rôzne hracie zostavy si nájdu svoje miesto v srdci mladších aj starších detí, poteší ich bazénik s guličkami, šmykľavka, kuchynkamnožstvo kvalitných hračiek, ale aj miestnosť na hranie X-BOX Kinect. Na milovníkov filmov rôzneho žánru čaká 3D detské kino.

 

Príjemným spestrením pohodového dňa je určite kolkáreň, v ktorej sa zabavia nielen deti, ale aj dospelí. Stolný tenis a air hokej je samozrejmosťou.

Jednou z najväčších lákadiel je nepochybne detský vodný svet - AQUA & KIDS´Paradise. Bazéniky pre najmenších, väčší detský bazén so širokou šmýkačkou a obrázkovým tobogánom alebo veľký plavecký bazén. Ako jeden z najväčších wellness & family hotelov na Slovensku kladieme veľký dôraz na čistotu a kvalitu vody. Čistotu bazéna dodržujeme aj nad rámec stanovených noriem. Voda v detskom bazéniku sa denne mení a pravidelné čistenie bazéna je samozrejmosťou. Vodu dezinfikujeme najnovšou technológiou Ozón generátora. Baktérie či vírusy prenášané vodou nemajú najmenšiu šancu.

Dnešný svet je uponáhľaný a nielen dospelí, ale aj deti majú právo na relax. Príjemný oddych im zabezpečia maséri v našom wellness centre. Relaxačnú masáž pre Vaše dieťa si viete objednať priamo na 3. poschodí. Jemná masáž, ktorá zvyšuje obranyschopnosť organizmu a napomáha správnej stavbe tela dieťaťa pri vývine je ideálnou voľbou.

Počas víkendov a prázdnin majú deti k dispozícií animátorov so zaujímavým programom, v interiéri i exteriéri. Detičky tak majú dostatok pohybu a naučia sa veľa nových vecí. Večer si môžu zatancovať na detskej mini Disco SHOW spolu s obľúbenými maskotmi Permonkom i Permonkou a tým krásne zakončiť svoj deň plný dobrodružstiev. Obľúbené sú aj tvorivé dielne pri detskom kútiku na 6. poschodí, kde si deti s animátormi vyrábajú rôzne predmety či dekorácie. 

A čo vonkajšia varianta zábavy? Ani na tej sa nešetrilo. Určite sa môžu tešiť na rozsiahle detské vonkajšie ihrisko, ktoré obsahuje veľa atrakcií. Domček so šmýkačkou, sieťou na šplhanie a s malou horolezeckou stenou. Drevená loď Permonka nesmie chýbať. Detská lanovka, hojdačky a hojdacie zvieratká, detská trampolína a dokonca aj kolotoč. Toto všetko čaká Vaše deti v rámci pobytu. Na detskom ihrisku ale zábava nekončí. Z parkoviska sa viete dostať na cestičku, ktorá vedie až ku kolibe Permoník alebo k hotelu Pieris. Sprevádzať Vás budú drevené vyrezávané zvieratká a cestu Vám spríjemnia aj drevené sovičky na Chodníku sovích strážcov. Na potulkách naším rezortom môžete objaviť aj Údolie Permoníkov, kde stretnete banských škriatkov, objavíte štôlňu či vyhliadku na strome. Na toto všetko sa môžu deti tešiť.

  

Naskočte s deťmi na náš Permon Express a užite si pekné pohľady na prírodu. Náš Permonský vláčik Vás odvezie až k hotelu Pieris. Cestou späť sa môžete zastaviť na osviežujúci nápoj do koliby Permonik.

Aby toho nebolo málo, s príchodom ročných období pripravujeme rôzne tematické pobyty a akcie. Čo také obľúbené Halloweenske strašenie v októbri, alebo Deň detí v júni? Ani na Mikuláša v decembri nezabúdame. Pre deti je pripravený program plný zábavy.

Keď už spomíname december, súčasťou Podbanské Resort sú aj lyžiarske vleky a lyžiarska škola s inštruktormi. Zjazdovky sú vhodné pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Ak Vás lyžovanie neláka, neváhajte vyskúšať so svojimi deťmi ľahšiu variantu zábavy - obľúbené sánkovanie. 

Skrátka Grand hotel Permon**** si zamiluje nielen Vaše dieťa, ale aj Vy a to už na prvý pohľad. Je to ideálne miesto pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období. 


GALÉRIA FOTIEK  K ČLÁNKU

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov