Prečo leto na Podbanskom?

Jednoznačným favoritom pre letnú rodinnú dovolenku je Grand hotel Permon****, vyhľadávaný family hotel, ktorý zaručí pohodové chvíle a zážitky každému členovi a to bez ohľadu na počasie. Keď sú spokojné deti, radosť a spokojnosť  je aj na strane rodičov.

Čo ponúka Podbanské Resort a Grand hotel Permon****?

Úžasnú prírodnú scenériu s vôňou sviežeho tatranského vzduchu a detské ihrisko priamo pod majestátnym štítom Kriváňa. Špičkovú požičovňu horských bicyklov vrátane elektrobicyklov i kompletného príslušenstva pre rodinu (prilby, detské sedačky i vozíky za bicykle). Priamo z Podbanského vedú viaceré obľúbené cyklotrasy, napr. do Tichej a Kôprovej doliny, ku Kmeťovmu vodopádu. Vďaka polohe v srdci Tatier je Podbanské výborným východiskovým bodom pre výlety nielen v Tatrách, ale i po Liptove.

Aj prechádzky tu majú svoje čaro. K „Čarovnej lesnej cestičke“ s vyrezávanými zvieratkami, ktorá vedie cez smrekový les od hotela, pribudlo tajomné „Údolie Permoníkov“ a krásny „Chodník sovích strážcov“, ktorý je napojený na bežecký okruh s miernym prevýšením. Počas prázdnin premáva medzi Grand hotelom Permon a hotelom Pieris rezortný vláčik Permon EXPRES (pre ubytovaných grátis). 

A čo v prípade nepriaznivého počasia? Máte skutočne pestré možnosti: bazénový svet so samostatným detským vodným svetom, saunový raj pre dospelých, detský kútik, 3D kino, TEEN zóna s X-Box Kiosk, animačný program, maskoti Permoníci, kolkáreň. Nechajte sa rozmaznávať príjemnými masážami v obľúbenom SPA Paradise alebo sa oddajte kúzelným ošetreniam exkluzívnej značky SOTHYS Paris v hotelovom BEAUTY Paradise.

Ani tento rok nechýba v ponuke obľúbený letný pobyt „Letné osvieženie“ s polpenziou a vstupom do unikátneho wellness komplexu, navyše s výhodnými cenami pre deti aj juniorov.
TIP pre rodičov: pobyt „Permon Dance Camp s Lacim Strikom & SDA“ s prestížnym tanečným táborom pre deti od 6 do 12 rokov. Zatiaľ čo si deti užijú tanečný tábor, rodičia si môžu vychutnať dokonalý oddych a doplnkové služby Grand hotela Permon****.

Hľadáte ideálne miesto na wellness pobyt pre dvoch?

Hotel Pieris***
s atraktívnou polohou neďaleko Grand hotela Permon**** Vás príjemne prekvapí interiérom a štýlovým izbami. Hotel, ktorý je  v obklopení Vysokých, Nízkych a Západných Tatier zároveň, ponúka jedinečnú atmosféru malebnej horskej osady Podbanské v spojení s kvalitnými službami. Ako ubytovaný hosť hotela máte okrem  hotelového Wellness Pieris vstup aj do najväčšieho hotelového wellness komplexu v Grand hoteli Permon**** - do unikátneho wellness sveta Permon´s Paradise. Navyše, pri rezervácii letného pobytu najneskôr do 31.5.2019, môžete využiť výhodnú  FIRST MOMENT ponuku: ubytovanie v SUITE Mini za cenu 2-lôžkovej izby. 

Ešte váhate? Leto na Podbanskom s wellness priamo pod Kriváňom stojí za to...
 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov