Dokonalosť esencií v SAUNA Paradise...

Povedali ste si nejedenkrát v našom saunovom raji, že túto vôňu by som chcel/a mať doma?
Áno, prírodné vône, ktoré u nás používame sú skutočne jedinečné, priam dokážu každý dom zmeniť na domov. Dokonalosť nášho saunového sveta tým pádom nespočíva iba v jeho veľkosti, ale i v kvalite a kvantite použitých esencii od firmy Hanus.  Ale čo je na „našich vôňach“ také špeciálne a odkiaľ sa k nám dostali? 

V SAUNA Paradise Grand hotela Permon**** nepoužívame parfémové náhrady, bežne aplikované v iných saunových svetoch. Uvedomujeme si, že nielen my, ale i naši hostia očakávajú nefalšovaný dotyk s prírodou a preto používame iba prírodné silice od jedného, kvalitného, dodávateľa.

Značka HANUS. Hovorí Vám to niečo? Určite ste ju už zachytili. Ide o slovenskú firmu, ktorá vyrába kvalitné bylinné prípravky, čaje, čajové zmesi a éterické oleje- silice v aromaterapeutickej kvalite už viac ako 25 rokov. Všetky výrobky firmy Hanus podliehajú priebežnej farmaceutickej kontrole a sú vyrábané podľa najprísnejších kritérií pre výrobu silíc.

Podľa vyjadrenia zakladateľov firmy Hanus, je aromatizácia v SAUNA Paradise Grand hotela Permon**** to najkrajšie spojenie farmaceutického vzdelania a lásky k vôňam rastlinného sveta. Silice sa podľa pomerových receptúr, výhradne používaných v SAUNA Paradise už od roku 2003 miešajú u výrobcu, následne prepravujú a aplikujú pomocou aerosolových trysiek do čerstvého vzduchu pre príslušný saunový priestor. To všetko za zachovania všetkých účinných látok a v koncentrácii výrazne vyššej ako v bežných saunových svetoch, koncentrácii, ktorá je potrebná pre ozajstnú aromaterapeutickú inhaláciu.

A viete si predstaviť množstvo, koľko litrov silíc sa za jeden víkend spotrebuje v našom SAUNA Paradise?
Čítajte ďalej...

Preto, aby ste si v saune skutočne oddýchli a zažili dokonalý pocit relaxácie je potrebné, aby sauny boli neustále nahriate a aby boli v špeciálne zostavených zariadeniach doplnené silice, o ktoré sa stará tím zamestnancov.
A aké množstvo esencii sa u nás spotrebuje?

Ak by boli silice aplikované z 10 ml fľaštičiek, ako ich poznáte, denne sa spotrebuje 217 kusov balení ( t.j. 2,17 litra/deň).

Zakúpte si Vašu obľúbenú silicu v našom športovom obchodíku na 3. poschodí a Vaše spomienky sa vrátia k momentom tej pravej dovolenky, ktorú ste prežili na „magickom mieste oddychu a zdravia", v Grand hoteli Permon****.
 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov