Prvý a ôsmy máj v Podbanské resort

Neviete, ako stráviť sviatočné dni v máji? My Vám ponúkame hneď niekoľko možností.

Prvý a ôsmy máj. Dva sviatočné dni, počas ktorých by sme mali aspoň na chvíľku pomyslieť, prečo nie sme v práci a keď už aj sme, komu vďačíme za 8 hodinový pracovný čas...
 A keďže jedným z nich je sviatok práce, mali by sme by ho patrične i osláviť, ako ináč, oddychom.

Pýtate sa, kde? 
Čo tak mimo mesta, smogu, preplnených ciest - priamo pod Kriváňom v bezprostrednej blízkosti prírody, v Podbanské resort. 

Stres sa stal bežnou súčasťou nášho života, preto by sme aspoň počas voľna mali myslieť na oddych, ktorý je tak potrebný nielen pre naše telo, ale i myseľ. 
Všetci dobre vieme, že 2 dni počas víkendu nikdy nie sú dostačujúce. Čo tak si ho predĺžiť práve počas 1. a 8. mája? Zabudnite na starosti bežných dní, doprajte si relaxáciu v našom wellness raji, na kozmetike, masáži alebo len tak počas prechádzky našou Čarovnou lesnou cestičkou alebo Chodníkom sovích strážcov. To, čo potrebujeme my všetci, je čas. Čas pre seba a našich najbližších, na magickom mieste oddychu.

Už sa u nás vidíte? V tom prípade máme pre Vás potešujúcu správu.
K pobytu Permon All Inclusive v Grand hoteli Permon**** a Pieris Pohode v hoteli Pieris*** získate aj BONUS, ktorý Vás zaručene poteší. Ideál, však?

Zaujalo slovo BONUS a chcete vedieť, čo sa pod ním skrýva? 
V prípade, že sa chcete nechať prekvapiť, nasledujúce riadky obsahujú spoiler...
 
Pri rezervácii pobytu Permon All Inclusive v Grand hoteli Permon**** v termíne od 28.4.2019 do 11.5.2019 získate k pobytu 20% ZĽAVU na všetky procedúry v SPA Paradise, aby ste od nás odchádzali so skutočným pocitom ľahkosti. Zľava 20% na procedúry platí v dňoch pondelok až piatok, neplatí cez víkend.

Ani pobyt Pieris Pohoda v hoteli Pieris*** nezostane bez bonusu.
Pri jeho rezervácii v termíne od 28.4.2019 do 11.5.2019 získate lahodnú Viedenskú kávu alebo čaj (podľa výberu) v príjemnom Lobby bare - Café Pieris, kde si môžete vychutnať sľubovaný oddych naplno.

A to nie je všetko, pretože ako sa hovorí, to najlepšie na záver...

Prvé 2 májové týždne bude celý wellness komplex v Grand hoteli Permon**** (vrátane saunového sveta) otvorený denne už od 10:00 hod. namiesto 13:00 hod., pretože nám záleží, aby ste si dôležitý čas oddychu vychutnali čo najdlhšie. V hoteli Pieris*** bude Wellness Pieris otvorené denne už od 09:00 hod
Zmena otváracích hodín platí v termíne od 27.4.2019 do 12.5.2019.

Poznámka:
Platí pre rezervácie prijaté od 20.3.2019.
Pobyt „Pieris Pohoda“ je na 3 dni/2 noci s možnosťou predĺženia na viac dní/noci za výhodnú cenu.
Pobyt „Permon All Inclusive“ je na 3 dni/2 noci s možnosťou predĺženia na viac dní/nocí.

Dovolenka v Podbanské resort je dovolenkou, na ktorú Vám nedovolíme zabudnúť.

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov