"Podbanské SKI - ideálne miesto pre rodiny s deťmi“ pravda alebo lož?

 

Počuli ste už o tom, že na Podbanskom SKI sa už lyžuje? Že nie? V tom prípade voskujte lyže!

Toto malebné lyžiarske stredisko nájdete v tesnej blízkosti Grand hotela Permon****, hotela Pieris*** a na dosah sú aj naše 2 dependance - štýlové horské chaty Pinius a Permoník.

 

Nemusíte sa trápiť dopravou v mrazivej tatranskej zime, ani škrabať sneh z okien áut, pretože stredisko je vzdialené len pár minút chôdze. A čo očakávať od svahov? Tie sú mierne, takisto aj 2 lyžiarske vleky, čo je ideálne pre začiatočníkov a detičky. Ani vy ako rodičia ani oni sa nemusia obávať, že ich odradí strmý úsek, ktorý nezvládnu. A čo je najdôležitejšie, na svahu ich neohrozia rýchli neohľaduplní lyžiari, práve naopak, u nás vládne pohoda a radosť z lyžovania. K dispozícii je aj milý inštruktor s osobným prístupom, taktiež požičovňa lyžiarskej výstroje vrátane snowboardov. Áno, počujete dobre, nič si nemusíte so sebou nosiť, my Vám všetko poskytneme.

 

A aké sú ceny skipasov? Jedným slovom výhodné. Ubytovaný hosť si môže zakúpiť lístok za 8 € (dieťa do 12 rokov za 4 €) na 3 hodiny, čo je pre menšie dieťa minimálne zo začiatku jeho lyžovania úplne dostačujúce. Prečo? Aby sa príliš neunavilo a aby sme ho neodradili od ďalších dní lyžovačky a zároveň malo čas aj na poobedný oddych :). Pre vášnivých lyžiarov je k dispozícii aj celodenný lístok za 10 € (dieťa za 5 €), kedy si môže lyžovačku užiť do sýtosti.

A čo v prípade priaznivých snehových podmienok? Vtedy je v prevádzke aj 3. vlek, ktorý je vhodný pre pokročilých, nakoľko začiatkom svahu je strmší, ale jeho koniec je mierny. V opačnom prípade, keďže nemáme technické zasnežovanie, sa môžete prísť vyhriať do nášho wellness komplexu Permon´s Paradise.

A čo tí, ktorí ani nelyžujú ani nesnowboardujú? Pre tých je v rámci svahu vyhradená časť na sánkovanie. Takže lyžiar, nelyžiar, všetci ste vítaní :).

Budeme sa na Vás tešiť počas celej zimnej sezóny, a to v dňoch pondelok až nedeľa v čase od 08,45 hod. do 16,00 hod..
 

Začiatok lyžiarskej sezóny:
vzhľadom na vhodné snehové podmienky sú lyžiarske vleky spustené od 28.12.2019. 

 

Čakáme Vás :)

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov