Joga pre deti a dospelých profesionálnou inštruktorkou v Grand hoteli Permon****

 

Plánujete cez víkend All Inclusive alebo iný pobyt v Grand hoteli Permon****?  V tom prípade si príďte celá rodinka s nami „zajogovať“. Spravidla každú sobotu je tu pre všetkých dospelákov a detičky vo veku 6 - 12 rokov JOGA s profesionálnou inštruktorkou úplne GRÁTIS.

Bojíte sa, že sa Vaše dieťatko vynaťahá alebo, že táto činnosť je iba pre dospelých?

Nie, nemusíte sa ničoho báť. Profesionálna inštruktoraka ich bude postupne viesť a verte mi, všetko zvládnu s prehľadom. Je vhodné, aby si detičky so sebou na lekciu vzali aj mikinku, ktorá bude potrebná pri záverečnej relaxácii, všetko ostatné je zabezpečené. 

Joga detičky učí deti vnímať svoje telo, mať radosť, byť zvedavými, užívať si pohyb, prináša sebavedomie, živé deti skľudní a málo aktívne povzbudí k činnosti. Na hodine podporujeme spontánne chovanie detí (vyjadrenie ich názorov a pocitov), ale zároveň dodržujeme štruktúru danej hodiny.

Joga by mala byť pre deti zábavou, je viac dynamická, pretkaná pesničkami, básničkami a rozprávkami. Joga zlepšuje kondíciu detí, prekrvenie častí ich tela, zlepšuje sa ich motorika, orientácia a stabilita, svaly sa stávajú silnejšie a flexibilnejšie a dokonca sa trénuje aj mozog.

Že to nie je nič pre Vás - dospelákov, pretože nie ste profesionál a nikdy predtým ste ju nevyskúšali? My Vás presvedčíme, že práve VY ste vhodný adept, stačí jedna lekcia a už nikdy nebudete chcieť prestať.

Tu máte 10 najdôležitejších dôvodov, prečo by ste s celou rodinkou mali cvičiť JOGU a čo nám prinesie do života. A ak ste sa našli aspoň v 3 bodoch, už dnes nájdite našich animátorov a zapíšte seba a svoje dieťatko do menného zoznamu, pretože počet miest je limitovaný.

Pretože pobyt v Grand hoteli Permon**** Vám ponúka nekonečné možností aktivít...

 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov