Všetko pre Vašu firmu...

Potrebujete, aby Vaši zamestnanci zlepšili svoj výkon, produktivitu a stali sa silnou konkurencieschopnosťou? Umožnite im teambuilding v krásnom tatranskom prostredí...

Grand hotel Permon**** ponúka hosťom prvotriedne služby na jednom mieste, k dispozícii je 11 miestností s kapacitou až 500 osôb, na prípravu formálnych, aj menej formálnych akcií.
Priestory s variabilnou kapacitou nám umožňujú prispôsobiť sa každému eventu – bez ohľadu na to, či plánujete menšie obchodné jednanie alebo veľkú konferenciu. Žiadna konferencia sa nezaobíde bez kvalitného technického zázemia, a to hlavne v dnešnej technologickej dobe.

Grand hotel Permon**** pre vás zabezpečí kompletné vybavenie, môžete sa tak spoľahnúť na bezproblémový priebeh konferencie.
Súčasťou podujatí je aj občerstvenie v podobe Coffee breaku, ktoré dodá účastníkom potrebnú energiu a navodí „pohodovú“ atmosféru. Práve dobré jedlo často prispieva k otvorenejšej a konštruktívnejšej diskusii, a to nielen na školeniach, ale aj v rámci odborných konferencií. Vybrať si môžete z kongresového občerstvenia (fingerfood, sladké či slaného pečivo, sendviče,...), ponuky obedového menu alebo pre vašu firmu zabezpečíme pohostenie v podobe večerného rautu.


Podbanské Resort je vďaka svojej atraktívnej polohe vhodným miestom na podniknutie rozličných športových činností, napríklad turistiky, cyklistiky alebo raftingu. Spoločne so svojimi kolegami, obchodnými partnermi či zamestnancami, môžete zároveň zažiť pravé teambuildingové kurzy, ktoré dokážu výrazne zlepšiť medziľudské vzťahy, ktoré následne pozitívne ovplyvňujú výkon a každodenné fungovanie na pracovisku.

Po absolvovaní školenia alebo konferencie si účastníci môžu zahrať tenis, stolný tenis, prípadne biliard a šípky. V Grand hoteli Permon**** je k dispozícii najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku, kde sa dá načerpať nová energia do ďalších pracovných dní. Vyskúšajte aj útulný Wellness Pieris s oddychovým bazénom, vírivou vaňou a tromi druhmi sáun pre dokonalú relaxáciu. Na záver si nezabudnite vychutnať niektoré z našich SPA procedúr.


Pre našich biznis zákazníkov sú k dispozícii pobytové balíčky, ktoré je možné využiť hlavne počas viacdňových firemných podujatí v pracovné dni.

BUSINESS Permon ALL INCLUSIVE alebo BUSINESS Pieris sú vhodnou voľbou, ak predpokladáte účasť aspoň 10-tich osôb. Trvanie pobytu: 3 dni/ 2 noci v dňoch od nedele do piatku.


Pri organizácii významných konferencií, pri ktorých je nevyhnutné zabezpečiť ubytovanie veľkému počtu záujemcov, si môžete exkluzívne prenajať celý Hotel Pieris***.

Ak plánujete spoločenskú alebo firemnú akciu, event alebo kongres, rezort Podbanské pre vás zastreší celé podujatie. Vaša firma sa tak môže plne sústrediť na obsah prezentácie a po jej úspešnom zavŕšení, si dopriať zaslúžený relax vo wellness centrách – s jedinečným výhľadom na krásu Tatier.

 

kongres v Tatráchfiremné akcie v Tatráchteambuilding v Tatráchkongres a konferencie Tatry

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov