Zelený hotel, zelená budúcnosť

Od novembra 2017 sa náš Podbanské resort rozhodol do portfólia svojich služieb zaradiť aj prístupnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily, pretože sa stal hrdým majiteľom

2 krásnych „e-tátošov“.

Naším cieľom je, aby sme prispeli k rozvoju ekologickej dopravy na Slovensku a postavili sa zoči-voči znižovaniu závislosti od fosílnych palív a každým dňom mali bližšie k našej prírode.

Iniciatívu Eco friendly vnímame ako prelomový bod, teší nás, že aj týmto krokom sa približujeme k našej dlhodobej vízii poskytovania služieb a pobytov v Tatrách s čo najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie. Veríme, že nás rezort budú hostia vnímať ako ten, ktorý robí všetko "S láskou k prírode“.

Inštaláciou dvoch ekologických nabíjačiek Podbanské resort poskytol pridanú hodnotu svojim zákazníkom a zároveň obohatil o nadštandardnú službu, ktorú ocenia mnohí priaznivci, ktorí sú s nami na rovnakej „eco vlne“.

Náš nabíjací stojan je neprehliadnuteľný, zbadáte ho ihneď pri vstupe na hotelové parkovisko s vyhradeným parkovaním . Táto služba je k dispozícii v ktorúkoľvek dennú i nočnú hodinu a to ako pre ubytovaných hostí, tak i pre návštevníkov reštaurácie či wellnessu.

Zatiaľ, čo si vychutnáte šálku lahodného cappuccina alebo načerpáte energiu v našom wellness centre, Váš "e-tátoš" sa bude „regenerovať“.

Rýchlosť jeho nabíjania je skutočne krátkych 20 minút*. Na našom nabíjacom stojane je možné nabíjať súčasne až dva elektromobily, zamestnanci Grand hotela Permon**** Vám radi pomôžu a poskytnú ďalšie informácie.

*záleží od typu auta a použitého nabíjacieho konektora (nabitie na 80%)

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov