Sezóna opekačiek na čerstvom vzduchu je tu!

Viete o tom, že aj na Podbanskom máme miesto, kam si je ísť radosť opekať? Vráťte sa do detských čias a zaspomínajte s partiou priateľov alebo svojou rodinou pri ohníku.

Teplé jarné (alebo už letné?) počasie ťahá do prírody. Nezameniteľne k tomu patrí aj atmosféra opekačky s najbližšími. Aby ste si ju vychutnali, nemusíte zakladať ohnisko a ani chodiť ďaleko. V letných mesiacoch Vám ponúkame možnosť tradičnej opekačky s pokojnou atmosférou a vôňou lesa v bezprostrednej blízkosti hotela Pieris***, v altánku "Pierisáčik".

Po prechádzke okolitou prírodou, cyklotúre, či ako spríjemnenie podvečera s najbližšími padne vhod posilniť sa. A čo si v tomto období vychutnáte viac, ak nie vlastnoručne opečené dobroty, či už slaninku, špekačky alebo zemiaky v pahrebe, na ohni? Vychutnajte si príjemné chvíle v privátnej atmosfére pri ohni, ďaleko od rušného mesta.

Hotel Pieris je to ideálne miesto na dovolenku či predĺžený víkend pre všetkých, ktorí majú radi nenáročné prechádzky po okolí, ale aj pre tých, čo vyhľadávajú pešiu turistiku alebo cykloturistiku. Cesty do dolín a blízke terény v podhorí sú ideálne na cyklistické výlety. Užívajte si prírodu okolitého Tatranského národného parku a čerstvý horský vzduch plnými dúškami.

wellness pobyt v Tatrách

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov