Letná dovolenka sa blíži

Leto sa pomaly blíži a nastane čas obľúbených letných dovoleniek. Máte už plány na leto?

Máme pre Vás 1 tip - hotel Pieris***.

Hotel v obklopení lesa s magickou atmosférou, dominanta majestátneho Kriváňa a čerstvý tatranský vzduch zabezpečí príjemný zážitok všetkým priaznivcom prírody. Výlety po Tatrách i Liptove máte z Podbanského na dosah. Štýlové ubytovanie v moderných izbách a lahodná ponuka reštaurácie Vám poskytne dokonalý komfort. Maximálne uvoľnenie a zážitok z relaxácie zažijete vo wellness komplexe. Nech sa páči, "nechajte sa nerušiť", máte na výber - útulné Wellness Pieris priamo v hoteli alebo unikátny komplex AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise v neďalekom Grand hoteli Permon****. Na presun môžete využiť rezortný vláčik Permon Expres alebo prepravu na našich elektromobiloch

Radi by sme pripomenuli, že do konca mája môžete využiť FIRST MOMENT ponuku - letný pobyt za najlepšiu cenu (platí len do 30.5.2018).
Letný pobyt v hoteli Pieris je s polpenziou, voľným vstupom do Wellness Pieris a zároveň aj so vstupom do unikátneho wellness komplexu v Grand hoteli Permon**** - AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise. Pobyt je možné rezervovať si na 5 dní/4 noci, v prípade záujmu si ho môžete predĺžiť na viac nocí.
 

Pieris - Letný pobyt Izba PierisReštaurácia Pieris - terasaLetná dovolenka