Spomaľte prejavy starnutia Vašej pokožky... Ako?

Každá z nás sa chce cítiť sebavedome v každom veku a zvlášť v lete...

Ale ako dosiahnuť, aby naša pleť žiarila a aby sme spomalili jej prejavy starnutia?

Všetky poznáme základné pravidlá, ktoré musíme dodržiavať ako napríklad pravidelné odličovanie a dostačujúca hydratácia. Ale keď môžeme spraviť ešte niečo navyše pre maximálne účinný výsledný efekt, prečo tak neurobiť? Vyzerať mladšie ako v skutočnosti sme, nie je žiaden hriech.
V našom BEAUTY Paradise, jedinom PREMIUM SPA salóne na Slovensku, dostanete vždy len to najlepšie. Aby ste sa cítili krásne od hlavy po päty, Sothys prináša špičkovú starostlivosť o telo s vysokou účinnosťou v súlade s jeho odbornosťou v kráse tváre a tela.

A čo odporúčajú naše Sothys Digiesthéticienne™ terapeutky? 

Nové profesionálne ošetrenia Sothys, ktoré ponúkajú riešenie všetkých vašich potrieb na ochranu mladosti vášho tela! „Omladzujúce telové ošetrenie“, pozostávajúce z pílingu a masáže, ide o zoštíhľujúci rituál s dvoma senzorickými formulami s preukázateľným účinkom pre ochranu mladistvého vzhľadu pokožky. Túto procedúrku si môžete rozdeliť i na dvakrát, buď si vyberiete samotný zoštíhľujúci píling alebo len vyhladzujúco/spevňujúcu masáž...

Alebo by ste radšej vyskúšali 45 minútové „Detoxikačné ošetrenie pre problematické partie?“ Originálny protokol začína efektívnymi ťahmi zo zoštíhľujúcej masáže s esenciálnym olejom, nasleduje originálny a senzorický detoxikačno-hydratačný zábal a Vy si zatiaľ budete iba vychutnávať kompletnú relaxáciu. A ak môžeme odporučiť, ideálne je vybrať si cielené ošetrenie buď spodnej alebo vrchnej časti tela

Doprajte si omladenie až o 6 rokov po 3 ošetreniach! Nepodceňujte dennú starostlivosť o pokožku Vášho tela, pretože nielen naša tvár je citlivá na známky starnutia. Zamerajte sa na dlhú mladosť vašej pleti so značkou SOTHYS Paris.

A čo je najlepšie, k Omladzujúcej telovej starostlivosti získate od nás darček v podobe Osviežujúceho uvoľňujúceho gélu na nohy (50 ml).

Rezervujte si svoj termín procedúry už dnes na tel.: +421 52 4710 844 alebo e-mailom spa@hotelpermon.sk.
 

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov