Čo hovorí známy bloger a cestovateľ na pobyt u nás

Moja Grand Hotel Permon recenzia chýbala na tomto blogu veľmi dlho. Permon je jeden z najznámejších wellness hotelov na Slovensku a ja sám som sa čudoval, prečo som tu vo svojich 27 rokoch ešte nikdy nebol a kde je moja recenzia. Vytiahol som teda mamu na wellness víkend, nech si teda obaja užijeme Grand Hotel Permon.

Grand Hotel Permon recenzia pobytu

Inak, na jeseň minulého roku som bol ubytovaný v neďalekom Hoteli Pieris, ktorý je od Permonu vzdialený asi 15 minút chôdze cez lesík. Prečítaj si moju recenziu na Hotel Pieris. Oba hotely patria pod Podbanské resort a rozhodol som sa ich dole pod týmto článkom porovnať. Ak ťa zaujímajú rozdiely medzi Permonom a Hotelom Pieris, skrolni nižšie. Ale najskôr, moja Grand Hotel Permon recenzia pobytu:

Podobne ako v Hoteli Pieris, aj izby v Grand Hotel Permon sú ladené pekne do dreveného štýlu, aby sa tu každý cítil ako v lese. Čo sa mi veľmi páčilo (a nie je to až taká samozrejmosť, akoby si jeden vo wellness hoteli na Slovensku myslel), súčasťou vybavenia izby sú aj papuče do wellnessu. A nie hocijaké, ale pekné gumené žabky s logom hotela. Už sa mi párkrát stalo, že som sa ubytoval vo wellness hoteli a za papuče musel platiť extra. Ehm, toto sa mi nepáči. Naša izba na 12.poschodí mala pekný výhľad na Kriváň a, našťastie, počasie nám prialo a Kriváň bolo pekne vidno. Izby majú klasickú výbavu, chladničku, TV, internet, trezor, telefón a šatník. Popravde, veľmi som sa na izbe nezdržoval, keďže Permon je známy pre svoj najväčší hotelový wellness na Slovensku a ja som väčšinu času strávil práve tam v bublinkách.

Keď som dal na svoj Instagram @milan_bezmapy story o tom, že som mamu vytiahol na víkendový wellness pobyt v Permone, nezávisle od seba mi niekoľko ľudí napísalo, že kuchyňa v Permone je jedna z najlepších a domov sa budem gúľať. Bez hanby, potvrdzujem. Po dvoch dňoch som sa odgúľal naspäť do Bratislavy. Veľmi som sa musel prekonávať, aby moje instastorky a fotky v tomto článku neboli iba o jedle. Vrámci pobytu sme mali s mamou polpenziu a myslím si, že Grand Hotel Permon je prvý hotel na Slovensku, kde som si okrem iného mohol dať na večeru aj pizzu. Úplne seriózne. Tak veľké množstvo jedla som ešte nevidel a že nebolo to hocijaké jedlo, ale veľmi dobré. Hlavne tie studené predjedlá. Keďže keď cestujem, kalórie sa mi nerátajú, haha, tak som zvolil na raňajky palacinky
a na druhý deň omeletu, ktorú mi kuchár pripravil z ingrediencií, ktoré som si vybral. Samozrejme, nechýbali ani kreatívne názvy jedál pre deti a mňa celkom pobavili vyprážané dinosaury, haha. Myslím, že išlo o syr v tvare tyranosaurusa rexa. Keďže ide o hotel najmä pre rodiny, aj o deti je tu dobre postarané a bohatý animačný program sa im (podľa výrazov na tvári) pozdával.

Ako som už povedal, wellness v Permone je najväčší hotelový wellness na Slovensku. Keďže som tu bol už predtým (ako hosť ubytovaný v Hoteli Pieris som mal v cene ubytovania aj vstup do wellnessu v Permone), napísal som samostatnú recenziu na wellness v Permone s množstvom fotografií. Odporúčam si tú recenziu pozrieť a porovnať jesenné fotky s týmito zimnými nižšie. Otváracie hodiny sú štedré a wellness sa zatvára až o 22:00 večer...


Viac z článku, fotografie a porovnanie Grand hotel Permon**** VS. hotel Pieris*** nájdete po kliknútí → SEM

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov