Náš Resort detskými očami

Prázdniny sú pre deti najobľúbenejším obdobím roka, no pre rodičov často predstavujú ťažkú skúšku :) Ak ich ale vezmete na dovolenku na Podbanské, môžete sa tešiť na bohatý animačný program, škriatkov Permoníkov, ako aj ďalšie atrakcie pre deti všetkých vekových kategórií. Presne taký je detský raj Permoníkovo.

V detskom kútiku sa o Vaše ratolesti postará vyškolený pedagogický personál, k dispozícii je  šmýkačka s obľúbenými farebnými guľôčkami a veľa hračiek, s ktorými sa detičky môžu hrať bez obmedzení. V Grand hoteli Permon**** takisto nájdete 3D kino, kde premietame krásne detské rozprávky.


Permoníkovo je však nielen pre malých návštevníkov, ale takisto pre väčšie deti. A to hlavne jeho časť, TEEN Zóna, s hernými konzolami X-box Kiosk.
 

Navyše, naši animátori pravidelne organizujú zábavný program – pre množstvo nezabudnuteľných prázdninových zážitkov.

Vodný svet Kid´s Paradise
Súčasťou wellness komplexu Permon´s Paradise v Grand hoteli Permon**** je aj časť Kid´s Paradise, ktorá je určená špeciálne pre deti. Nájdete tam dva bazéniky (jeden plytší pre najmenších a druhý pre vekovo staršie deti) Voda v bazénikoch je skutočne teplá, vyhriata na 33ºC.

Vodné atrakcie ako napríklad „Baby šmýkačka“, zatočená modrá šmýkačka „Kobra“ alebo farebná šmykľavka s názvom „Medveď“ sú obľúbenými medzi všetkými detskými návštevníkmi wellnessu. Veľmi častou aktivitou je aj „chytanie bubliniek“ z perličky.

Novinkami v našom detskom vodnom raji sú detská relaxačná miestnosť Jahôdka určená pre našich najmenších hostí na dokonalé regenerovanie, povzbudenie a zahriatie detského organizmu v jedinečnej miestnosti v tvare lesnej jahody. Teplota v relaxačnej miestnosti je 34-36 ˚C. Kamarátkami našej Jahôdky sú dve Jahodové perličky. Perličkové kúpele, ktoré ponúkajú uvoľňujúcu, relaxačnú, povzbudzujúcu, regeneračnú a zároveň príjemnú masáž bublinkami stlačeného vzduchu, stúpajúcimi zo dna vane. Teplota v perličkových "vaničkách" je 31-34 ˚C.

Príďte do Kid´s Paradise – očarujúceho vodného sveta pre deti!


Podbanské ponúka nádhernú prírodu a nekonečné možnosti, ako tráviť voľný čas priamo v srdci Tatier. Okrem prechádzok po okolí, či ľahkej rodinnej cyklistiky, môžete s deťmi kŕmiť rybičky v hotelovom jazierku, alebo ich nechať sa hrať na detskom ihrisku.

To všetko v príjemnom tichom prostredí a na čerstvom horskom vzduchu – ďaleko od rušného, uponáhľaného sveta.

Na detskom ihrisku nájdete trampolínu, drevený domček, sieť na šplhanie, šmýkačky či mini horolezeckú stenu. Pre kolektívne hry je pri dependance Pinius pripravené multifunkčné ihrisko, na ktorom sa dá v letných mesiacoch hrať futbal alebo volejbal. V zime sa zas mení na klzisko.

Chcete dopriať svojim deťom výnimočný zážitok? Určite nevynechajte jazdu hotelovým vláčikom „Permon Expres“, ktorý Vás privezie k dependance Permoník a hotelu Pieris***.

Family friendly, presne taký je Grand hotel Permon****
Pre všetkých našich hostí sú k dispozícii úžasné letné pobyty s neobmedzeným vstupom do wellness centra Permon´s Paradise (vrátane vstupu do detskej časti Kid´s Paradise).
 

Ak si chcete cez prázdniny vychutnať maximálny komfort štvorhviezdičkového Grand hotela Permon**** a dopriať si aj masáž alebo inú SPA procedúru,  určite si vyberiete z akciových balíčkov, ktoré sú vždy pripravované na obdobia leto a zima.
 

V prípade, že plánujete kratší, iba niekoľkodňový výlet do slovenských veľhôr, odporúčame balík „Pieris POHODA“ alebo víkendový pobyt „Blesková Pieris AKCIA“.
Nezabudnite, že všetky pobyty sú pre deti do 2  rokov zadarmo.
Zároveň poskytujeme zvýhodnené ceny pre deti 2 až 6 rokov, 6 až 12 rokov a juniorov.
 

Pokiaľ Vás Podbanské Resort oslovil, ale dávate prednosť niečomu menšiemu a tichšiemu stvorenému pre páry, z dovolenkových pobytov hotela Pieris*** si určite vyberiete.

Bájna ríša AGHARTHA
Súčasťou ktorej je aj Grand hotel Permon****, zaručuje skutočné dobrodružstvo pre malých aj veľkých prieskumníkov.
Objavte unikátny, nepoznaný svet a poklady 4 krajín na Liptove. Navštívte postupne všetky miesta ako Mincovníčkovo, Svätú Barborku, Netopierkovo a Permoníkovo a získajte vzácnu mincu, ktorá zostane krásnou spomienkou na prázdninové dobrodružstvo!

Vydajte sa po stopách bájnej ríše Aghartha

Doprajte sebe aj svojim najbližším relax a zábavu v krásnom prostredí Tatier pod Kriváňom. Podbanské resort je tým pravým dovolenkovým miestom pre rodičov s deťmi – vďaka rozmanitým atrakciám, vodnému svetu Kid´s Paradise či spoznávaniu bájnej ríše Aghartha. A takisto aj vďaka mnohým ďalším aktivitám, pre ktoré si Podbanské určite zamilujete.

 

 

pobyt pre rodiny s deťmi Tatrypobyt v Tatráchwellness pobyt v Tatráchwellness pobyt Tatry

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov