Cestovateľský blog "Together to Unknown" (Život dobrodruhov) u nás

Hotel Pieris*** je spolu s hotelom Permon súčasťou “Podbanske Resort“. Pieris sa nachádza priamo v národnom parku Vysoké Tatry. Milovníkov prírody jednoznačne poteší les všade navôkol. Je to ideálne miesto na oddych od povinností každodenného života. Úžasný personál sa postará o nezabudnuteľný zážitok z ubytovania. Jednoznačne musíme zdôrazniť ich ochotu, priateľskosť a večný úsmev na tvári. Práve vďaka ním bol náš pobyt podstatne príjemnejší.

 

Izby v hoteli Pieris***
Izby v Pierise vám ponúkajú výhľad na okolité lesy zo všetkých strán. Sú zariadené jednoducho no štýlovo a útulne. Každá izba sa pýši dreveným prírodným štýlom. Detail, ktorý nám osobne padol do oka najviac je jemné žlté podsvietenie na drevenom obklade nad posteľou. Ideálne na krásny romantický večer! Na izbe nechýba TV, chladnička či wifi. Za spomenutie rozhodne stoja aj pohodlné hotelové šľapky zladené do fialova s logom “Podbanske Resort”. Tie si spolu s teplým županom môžete vziať aj do wellnessu.

Jedlo
My sme počas nášho pobytu mali plnú penziu. Obed je a-la-carte. Raňajky a večere sú formou švédskych stolov. Poviem vám, kuchyňa v Pierise je tak chutná, že sa to slovami ani opísať nedá. Človek má až pocit, že mu jeden žalúdok nestačí. Po 4 dňoch odtiaľto odchádzame až prejedení s pár kilami navyše  Jedlo v tomto hoteli je poriadny gastronomický zážitok! Čo sa nám páčilo najviac bola pestrosť jedál. Každý deň sme na večeru mali na výber niečo úplne nové. Či máte chuť na slané alebo sladké, určite si tu niečo nájdete. 

Wellness
Wellness hotela Pieris je síce menší no jednoznačne stojí za návštevu. Dokážete si tu poriadne oddýchnuť. Nájdete tu jeden malý (aj) plavecký bazén či vírivku. Milovníkov saunovania jednoznačne potešia fínska, parná a infra sauna. Nám sa najviac páčila parná eukalyptová sauna. Vôňa eukalyptu je v nej tak výrazná, že ju budete cítiť ešte pár minút po saunovaní! 

Ubytovanie v hoteli Pieris umožňuje aj vstup do obrovského wellnessu v hoteli Permon...

Celú recenziu fotografie nájdete po kliknútí → SEM

Vašim kritériam vyhovuje výsledkov