MagazínEmpora Hotels
190107-mc-permon-0889-pano-small.jpg
Späť
Dĺžka pobytu 5 dní/4 noci
Cena za osobu od 550 €
Dieťa do 2 rokov 4 €
Dieťa od 2 do 6 rokov 90 €
Dieťa od 6 do 12 rokov 184 €
Online rezervácia

Pieris SILVESTER 2022

Exkluzívny silvestrovský pobyt zažijete na Podbanskom, v malebnom horskom prostredí v náručí tatranskej prírody. Zabavte sa spolu s nami na SILVESTER párty so skvelým programom, nenechajte si ujsť energický koncert Lukáša Adamca či skvelé vystúpenie speváčky Dominiky Mirgovej priamo v hoteli Pieris***.
Vychutnajte si pohodlné ubytovanie v štýlových izbách a lahodnú gastronómiu v elegantnej reštaurácii hotela Pieris na čele so šéfkuchárom Tomášom Bobrovčanom. Navyše, počas celého pobytu je Vám k dispozícii obľúbený wellness komplex v Grand hoteli Permon****. 

Pobyt na 5 dní/4 noci je možné využiť v termíne 28.12.2022-01.01.2023.


V hoteli Pieris*** ubytovaným hosťom ponúkame:

 • ubytovanie s raňajkami (formou bufetu) v 1-lôžkovej izbe s prístelkou, 2-lôžkovej izbe alebo v apartmáne Suite Mini (podľa dostupnosti) 
 • parkovanie na hotelovom parkovisku
 • rezortný vláčik „Permon Expres“ (premáva vo vyhradených časoch spravidla cez víkendy a prázdniny)
 • voľný vstup do hotelového Wellness Pieris  (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín. Platí aj v deň odchodu: 1x vstup do 16:00 hod.)
  Oddychový relaxačný bazén (7,90 x 3,20m), Vírivá vaňa, Oddychové ležadlá, Infrasauna, Eukalyptová parná sauna, Klasická fínska sauna

Ubytovaní hostia môžu zároveň využiť služby v Grand hoteli Permon**** (3 min. autom):

 • ranné plávanie v plaveckom bazéne v čase 07:00 – 10:00 hod.
 • vstup do AQUA & KIDS´ Paradise (Vstup je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu.)
  AQUA Paradise: veľký bazén (25x12 m) s plaveckou dráhou, vodnými chrličmi, masážnymi tryskami, perličkou, vírivka pre 12 osôb s výhľadom na majestátny štít Kriváňa, dojazdový bazén pre 63 m dlhý obrázkový tobogán a širokú šmýkačku (dlhú 10 m), infrasauna.
  KIDS´ Paradise: detský bazén s atrakciami (perlička, „baby“ šmýkačka, šmýkačka Kobra, šmýkačka Medveď), detský vodotrysk, relaxačná miestnosť Jahôdka, perličkové kúpele Jahodové perličky.
 • voľný vstup do fitness centra
 • detský kútik (spravidla v čase 15:00 – 21:00 hod.)

Informácia: 
Súčasťou ubytovania je: raňajky, vstup do Wellness Pieris, parkovanie a služby v Grand hoteli Permon****: ranné plávanie v čase 07:00–10:00 hod., vstup do fitness centra a vstup do AQUA & KIDS´ Paradise, detský kútik a rezortný vláčik „Permon Expres“.

Navyše služby pre Vás, ktoré zahŕňa pobytový balík:

V hoteli Pieris***:

 • welcome drink pri príchode
 • večera (4x) v hotelovej reštaurácii

    V Grand hoteli Permon**** (vzdialený 3 min. autom):

 • voľný vstup do wellness komplexu SAUNA Paradise počas pobytu
  (Vstup do saunového komplexu je platný počas prevádzkovej doby resp. platí počas prevádzkových hodín a neplatí v deň odchodu.)

SAUNA ParadiseBylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Líščia nora, Perličkové kúpele, Oddychová zóna, Vydrí brloh, Terasa na jazere, Masážne ležadlá, Orlí výhľad.

* V deň odchodu je možné zakúpiť si 2-hodinový vstup do SAUNA Paradise za špeciálnu zvýhodnenú cenu 10 EUR/osoba. Na uplatnenie špeciálnej ceny je potrebné odovzdať na balneorecepcii hotelový preukaz.

EXTRA BONUS: 

 • skvelý Silvestrovský galaprogram dňa 31.12.2022 v hoteli Pieris***
  Dress Code: formal /spoločenské oblečenie/

   Navyše v Grand hoteli Permon****:

 •  pestrý animačný program pre deti aj dospelých počas celého pobytu


V pobytovom balíku je zahrnutý aj miestny poplatok (daň z ubytovania).


Upozornenie:
V deň nástupu na pobyt je možné začať využívať služby až po ubytovaní sa.
Pobyt je možné využiť v termíne 28.12.2022-01.01.2023 (iný pobyt nie je možný). 
Pri rezervácii špeciálneho pobytu „PIERIS Silvester“ nie je možné uplatniť narodeninový darčekový poukaz na zľavu v rámci vernostného programu EMPORA CLUB-u.
Zmena programu je vyhradená.

Online rezervácia

Cenník

5 dní/4 noci Dospelá osoba Deti do 2 rokov Deti od 2 do 6 rokov Deti od 6 do 12 rokov
Pieris Silvester 2022
550 €
v izbe
4 €
90 €
184 €
Pieris Silvester 2022
590 €
v Suite Mini
4 €
90 €
184 €

Online rezervácia

Online rezervácia

Ak Vám nevyhovuje Online rezervácia alebo máte špeciálne požiadavky, kontaktujte nás prosím e-mailom na rezervacie@hotelpieris.sk.